A-LINK

Cena

3241812
13241812
9 položek celkem
SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP
1 861 Kč –3 %
1 497,52 Kč bez DPH
1 812 Kč / ks
51392310G17
SFP+ 10G MM 850nm 300m Cisco
885 Kč –1 %
724,79 Kč bez DPH
877 Kč / ks
51392310G09
SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco
1 721 Kč –3 %
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč / ks
51392310G08
SFPplus 10G Cable 5M Cisco
1 490 Kč –3 %
1 197,52 Kč bez DPH
1 449 Kč / ks
51392310G05
SFPplus 10G Cable 1M Cisco
652 Kč –1 %
533,88 Kč bez DPH
646 Kč / ks
51392310G01
SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco
438,02 Kč bez DPH
530 Kč / ks
5139221G13
SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km Cisco
477,69 Kč bez DPH
578 Kč / ks
5139221G07
SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco
477,69 Kč bez DPH
578 Kč / ks
5139221G06
SFP 1G MM 850nm 550m Cisco
267,77 Kč bez DPH
324 Kč / ks
5139221G01

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení