OEM

Cena

120861
1120861
554 položek celkem
Konektor RJ45 FTP 8p8c, Cat 5e, drát, 50 micronů
3,77 Kč bez DPH
4,56 Kč / ks
PNT506355
Konzola podlahová plastová 100x100mm, nosnost 400kg, 1pár
254,55 Kč bez DPH
308 Kč / ks
PNT775016
Konektor RJ12 6p6c
2,42 Kč –29 %
Konektor RJ12 6p6c
Skladem (> 50 ks)
1,43 Kč bez DPH
1,73 Kč / ks
PNT506341
Zásuvka účastnická TV/R/SAT/RJ-45/RJ-11 - koncová
142,98 Kč bez DPH
173 Kč / ks
PNT700056
Spojka pro RGB 4 PIN - 10mm
7,02 Kč –24 %
4,41 Kč bez DPH
5,34 Kč / ks
PNT7030122
Páska Izolační 15mm x 10m - černá
Sleva
16 Kč –94 %
0,85 Kč bez DPH
1,03 Kč / ks
PNT700232
Konektor F 6,5 mm šroubovací
5,93 Kč –15 %
4,16 Kč bez DPH
5,03 Kč / ks
PNT7000807
Rozbočovač UTP cat.5e 1 na 2 RJ45 (rozdvojka)
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks
PNT506654
Konektor napajecí pro LED pásek - 10mm
23 Kč –26 %
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
PNT70301118
Konektor napájecí pro LED pásek (male)
21,49 Kč bez DPH
26 Kč / ks
PNT7030113
Držák prodlužovacího přívodu univerzální
37 Kč –3 %
29,75 Kč bez DPH
36 Kč / ks
PNT1090824
Ionizátor vzduchu P3 International IonizAir P4620 do 50 m2
1 152,07 Kč bez DPH
1 394 Kč / ks
PNT7207373
Nástroj Narážecí nástroj Krone LSA
161 Kč –8 %
122,31 Kč bez DPH
148 Kč / ks
PNT507090
LED žárovka C35 - E14 - 6W - 24V - teplá bílá - kompatibilní s Loxone
Výprodej GOLD PARTNER
164,46 Kč bez DPH
199 Kč / ks
LOXC35-6W
Sada šroubováků 8ks, elektrikářský, + zkoušečka napětí v kufříku
299,17 Kč bez DPH
362 Kč / ks
PNT507091
Redukce konektor F zdířka / IEC kolík anténní úhlový, samec
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
PNT70004100
Tester kabeláže (RJ45, RJ12, BNC) + PoE tester
408,26 Kč bez DPH
494 Kč / ks
PNT5069473
Konektor Alcad IEC anténní úhlový, samec
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
PNT7000416
Konektor Alcad IEC anténní úhlový, samice
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
PNT7000415
Držák antén 35/160cm se vzpěrou, k uchycení na zeď
457,85 Kč bez DPH
554 Kč / ks
PNT5295123
Trojnožka 2m, rozpětí 55cm, d=4,8cm, na dlaždice 50x50 cm, žár. zinek
3 160,33 Kč bez DPH
3 824 Kč / ks
PNT5295101
Páska spirálová k organizaci kabeláže 7,5-60mm 10m ČERNÁ
165 Kč –5 %
128,93 Kč bez DPH
156 Kč / ks
PNT7028906
Spojka RJ45 (UTP), cat5, bílá
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
5027302180235
Držák na strop/stěnu pro TP-Link DECO M5 bílý
232,23 Kč bez DPH
281 Kč / ks
PNT5291361
Držák na stěnu pro TP-Link DECO M4/E4 bílý
232,23 Kč bez DPH
281 Kč / ks
PNT52913618
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 3m 6 zásuvek
107,44 Kč bez DPH
130 Kč / ks
PNT109081
Držák antén 35/60cm se vzpěrou, k uchycení na zeď
445,45 Kč bez DPH
539 Kč / ks
PNT529512
Držák stožáru, stavitelný, pro d=4,8cm - základna 40cm, k uchycení na zeď
280,17 Kč bez DPH
339 Kč / ks
PNT5295423
Trojnožka 2m, rozpětí 65cm, d=4,8cm, galv. zinek
1 969 Kč –0 %
1 620,66 Kč bez DPH
1 961 Kč / ks
PNT5295054
Páska Izolační 25mm x 5m - smršťovací, vulkalizační
115 Kč –7 %
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
PNT529550
Nástroj Striper jednoduchý se zářezovým hrotem
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks
PNT507018
Konektor napájecí pro RGB pásek 10mm - jednostranný
26,45 Kč bez DPH
32 Kč / ks
PNT7030118
Kabel Telefonní kabel 4ž. Licna - černý, 100m
148,76 Kč bez DPH
180 Kč / ks
PNT500020
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 3m 5 zásuvek, černý
106,61 Kč bez DPH
129 Kč / ks
PNT1091094
Nástroj Zkoušečka "fázovka" 200 - 250 V CE a GS
Sleva
33 Kč –33 %
18,18 Kč bez DPH
22 Kč / ks
PNT507095
ADEX AD1000-8GPD-2FM reversní poe managed switch, 8x Gbit port,2x SFP, metal
1 391,74 Kč bez DPH
1 684 Kč / ks
5260722647
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,0,5m, OS2
138,02 Kč bez DPH
167 Kč / ks
502710770
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 7m, OS2
172,73 Kč bez DPH
209 Kč / ks
502710747
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 5m, OS2
159,50 Kč bez DPH
193 Kč / ks
50271074
Panel 12xSC (24xLC duplex) pro 19' Optická vana černá
78,51 Kč bez DPH
95 Kč / ks
PNT5099715
Držák antén 25/60cm, k uchycení na zeď
233,06 Kč bez DPH
282 Kč / ks
PNT5295128
Držák antén 50/20cm, k uchycení na zeď
227,27 Kč bez DPH
275 Kč / ks
PNT5295405
Držák antén 25/50cm speciál, k uchycení na stožár
375,21 Kč bez DPH
454 Kč / ks
PNT529569
Držák stožáru s odstupem 25cm, pro d=4,2cm, k uchycení na zeď
179,34 Kč bez DPH
217 Kč / ks
PNT529542
Držák stožáru s odstupem 25cm, pro d=4,8cm, k uchycení na zeď
179,34 Kč bez DPH
217 Kč / ks
PNT529541
Trojnožka 1,2m, rozpětí 50cm, d=4,8cm, na dlaždice 50x50 cm, galv. zinek
2 771,07 Kč bez DPH
3 353 Kč / ks
PNT5295052
Trojnožka 1,2m, rozpětí 50cm, d=4,8cm, galv. zinek
1 307,44 Kč bez DPH
1 582 Kč / ks
PNT5295051
Držák stožáru s odstupem 20cm, pro d=7cm, k uchycení na zeď
152,89 Kč bez DPH
185 Kč / ks
PNT5295407
Držák stožáru s odstupem 20cm, pro d=4,2cm, k uchycení na zeď
165,29 Kč bez DPH
200 Kč / ks
PNT5295420
Držák stožáru jezdec, délka 40cm se čtvercem bez jezdce, k uchycení na zeď
177,69 Kč bez DPH
215 Kč / ks
PNT5295422
Držák antén 15/20cm, k uchycení na balkon
196,69 Kč bez DPH
238 Kč / ks
PNT5296322
Držák antén 15/9cm, s malým pásem, k uchycení na zeď
104,96 Kč bez DPH
127 Kč / ks
PNT5296353
Konzole 19 cm, k uchycení na zeď, galv. zinek
159,50 Kč bez DPH
193 Kč / ks
PNT529503
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 4 zásuvky, černý
81,82 Kč bez DPH
99 Kč / ks
PNT1091091
Stupačka stožáru, pro d=4,0-6,7cm, k uchycení na stožár
242,98 Kč bez DPH
294 Kč / ks
PNT5295683
Nástavec na stožár (v.120cm, d=4,2cm), s vinklem, žár. zinek
371,07 Kč bez DPH
449 Kč / ks
PNT5295112
Držák antén 50/20cm, s plotnou 16x16cm, k uchycení na zeď
259,50 Kč bez DPH
314 Kč / ks
PNT5295333
SC/APC - SC/UPC simplex 9/125 SM 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
126,45 Kč bez DPH
153 Kč / ks
5027107960831
Třmen velký M10, rozteč 100mm
51,24 Kč bez DPH
62 Kč / ks
PNT5295872
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
392,56 Kč bez DPH
475 Kč / ks
JD092B_OEM
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 5m 3 zásuvky
117,36 Kč bez DPH
142 Kč / ks
PNT10905552
Optický duplex patch 9/125 G657A LC/PC-FC/PC 2m, OS2
165,29 Kč bez DPH
200 Kč / ks
50271079600292
Acar F5 IEC 1.5m kabel, 5 zásuvek, přepěťová ochrana, C14 do UPS, černý
287,60 Kč bez DPH
348 Kč / ks
20490001028
Měřící přístroj DT27 digitální měřič spotřeby el. energie, velký displej
280,17 Kč bez DPH
339 Kč / ks
PNT70384900
Patch kabel optický duplex LC/UPC-E2000/APC 09/125 2m SM, LSOH
276,03 Kč bez DPH
334 Kč / ks
PNT5098908
Průmyslový napájecí zdroj 180W/12V 15A
598 Kč –1 %
491,74 Kč bez DPH
595 Kč / ks
517001264
Průmyslový napájecí zdroj 120W/12V 10A
353,72 Kč bez DPH
428 Kč / ks
517001261
Konektor UTP RJ45 lanko/licna, pozlacená 3u, Cat5e, žlutá, 10ks
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
5027302180242
Spojka RJ45 (UTP), cat5, slonová kost
22,31 Kč bez DPH
27 Kč / ks
5027302180233
Držák na stěnu pro TP-Link DECO X20/X60 bílý
270,25 Kč bez DPH
327 Kč / ks
PNT52913619
Tester sítě II TP easy (RJ45,RJ12)
242,98 Kč bez DPH
294 Kč / ks
PNT5069476
Patch cord FTP cat5e 2M oranžový
37,19 Kč bez DPH
45 Kč / ks
5027181526
Vyvazovací panel 19'' 2U kov Lišta Průchozí černý
330,58 Kč bez DPH
400 Kč / ks
5027121601
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 15m arm.bílý 3mm B3 LSZH
295,04 Kč bez DPH
357 Kč / ks
5027107960847
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH
241,32 Kč bez DPH
292 Kč / ks
5027107960846
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
622 Kč –2 %
504,96 Kč bez DPH
611 Kč / ks
J8177C_OEM
Protahovací pero sklolaminátové ve stojanu 6mm - 100m
3 687,60 Kč bez DPH
4 462 Kč / ks
PNT50690034
Patch kabel optický duplex LC-SC 50/125 1m MM
211 Kč –8 %
160,33 Kč bez DPH
194 Kč / ks
PNT509923
Konektor RJ14 Plug 4p4c, tel. sluchátko
2,42 Kč –29 %
1,43 Kč bez DPH
1,73 Kč / ks
PNT506320
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM3
606 Kč –5 %
476,86 Kč bez DPH
577 Kč / ks
5027106809
147,93 Kč bez DPH
179 Kč / ks
5027107498605
128,10 Kč bez DPH
155 Kč / ks
50271079410104
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m, OM2
296 Kč –1 %
242,98 Kč bez DPH
294 Kč / ks
502710282
Příchytka s hřebíčkem pro kabel 8mm, bílá, balení 100ks
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks
PNT451055
Trojnožka 2m, rozpětí 55cm, d=4,8cm, žár. zinek
1 887,60 Kč bez DPH
2 284 Kč / ks
PNT5295102
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 3 zásuvky + vypínač, černý
92,56 Kč bez DPH
112 Kč / ks
PNT1091090
Trojnožka 2m, teleskopická, d=4,8cm, na dlaždice 50x50 cm, žár. zinek
3 485,95 Kč bez DPH
4 218 Kč / ks
PNT5295104
Držák antén NANOSTATION, k uchycení na stožár
189,26 Kč bez DPH
229 Kč / ks
PNT5295262
Optická spojka vodotěsná, pro 48 svárů, kompletní
946 Kč –5 %
744,63 Kč bez DPH
901 Kč / ks
PNT5099977
Držák antén 35/50cm, k uchycení na stožár
289,26 Kč bez DPH
350 Kč / ks
PNT5295132
Stožár jednodílný 2m (p.4,2cm)
429,75 Kč bez DPH
520 Kč / ks
PNT529616
Stožár příhradový délka 2 m (48 mm)
4 260,33 Kč bez DPH
5 155 Kč / ks
PNT529614
Držák antén 25/20cm, k uchycení na zeď
194,21 Kč bez DPH
235 Kč / ks
PNT529538
Držák antén 25/20cm, se vzpěrou, k uchycení na zeď
248,76 Kč bez DPH
301 Kč / ks
PNT529535
Nástavec na stožár (v.120 cm, d=2,8 cm), s vinklem, žár. zinek
290,91 Kč bez DPH
352 Kč / ks
PNT529511
Patchcord FO duplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 7m, OS2
883 Kč –2 %
715,70 Kč bez DPH
866 Kč / ks
5027107952112
Konektor RJ45 STP 8p8c, Cat 5e, drát, zemnící očko
5,20 Kč bez DPH
6,29 Kč / ks
PNT50634911
94,21 Kč bez DPH
114 Kč / ks
50271074982123
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 554 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení