OEM

Cena

139388
1139388
1262 položek celkem
Spojka F female - F female vhodné pro CCTV i TV
12 Kč –33 %
6,61 Kč bez DPH
8 Kč / ks
PNT700059
Spojka pro RGB 4 PIN - 10mm
8,47 Kč –11 %
6,20 Kč bez DPH
7,50 Kč / ks
PNT7030122
Redukce konektor F zdířka / IEC kolík anténní úhlový, samec
18,18 Kč bez DPH
22 Kč / ks
PNT70004100
Konektor F 6,5 mm šroubovací
6,40 Kč bez DPH
7,74 Kč / ks
PNT7000807
Konektor F 4,9 mm šroubovací
8,20 Kč bez DPH
9,92 Kč / ks
PNT700057
Konektor RJ45 FTP 8p8c, Cat 6, drát, skládaný
7,55 Kč –7 %
5,80 Kč bez DPH
7,02 Kč / ks
PNT50634901
Univerzální stripovač a narážeč pro datové sítě
26,45 Kč bez DPH
32 Kč / ks
502730204
POE Pasivní Power Over Ethernet - sada
73,55 Kč bez DPH
89 Kč / ks
PNT529225
Redukce konektor F zdířka / IEC dutinka anténní úhlový, samice
18,18 Kč bez DPH
22 Kč / ks
PNT70004101
Třmen protikus 3mm, rozteč 85mm
35,54 Kč bez DPH
43 Kč / ks
PNT5295873
Průmyslový napájecí zdroj 120W/12V 10A
249,59 Kč bez DPH
302 Kč / ks
517001261
Třmen malý M8, rozteč 85mm
35,54 Kč bez DPH
43 Kč / ks
PNT5295871
Patch kabel telefonní prodlužovací 8P8C plug - 8P8C cat 3, 3m - černý
55,37 Kč bez DPH
67 Kč / ks
PNT50530002
Konektor napajecí pro LED pásek - 10mm
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
PNT70301118
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 5m 5 zásuvek + vypínač, černý
179 Kč –2 %
145,45 Kč bez DPH
176 Kč / ks
PNT1091097
Páska Izolační 15mm x 10m - černá
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
PNT700232
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 6 zásuvek+vypínač
98,35 Kč bez DPH
119 Kč / ks
PNT109090
Kabel Kabel koaxiální Tri-Lan 240 WLL 50 ohm (100m)
3 124 Kč –5 %
2 459,50 Kč bez DPH
2 976 Kč / ks
PNT700253
Nástroj Narážecí nástroj Krone LSA
193 Kč –8 %
146,28 Kč bez DPH
177 Kč / ks
PNT507090
Držák stožáru výsuvný 11-17cm, pro d=4,8cm, k uchycení na zeď
303 Kč –22 %
195,04 Kč bez DPH
236 Kč / ks
PNT529581
Stožár teleskopický dvojdílný (2x2m), d=4,8/4,2cm, žár. zinek
864 Kč –6 %
670,25 Kč bez DPH
811 Kč / ks
PNT529528
Držák antén 35/20cm, k uchycení na zeď
204,13 Kč bez DPH
247 Kč / ks
PNT529531
Tester kabeláže (RJ45, RJ12, BNC) + PoE tester
416,53 Kč bez DPH
504 Kč / ks
PNT5069473
Držák antény pod střešní tašku 35x400x550, stavitelný
259,50 Kč bez DPH
314 Kč / ks
PNT5295135
Držák stožáru, stavitelný, pro d=4,8cm - základna 40cm, k uchycení na zeď
273,55 Kč bez DPH
331 Kč / ks
PNT5295423
Držák - křížová spojka, pro stožáry d=3,5/4,8cm
108,26 Kč bez DPH
131 Kč / ks
PNT5295421
Konektor napájecí pro LED pásek - 10mm (konektor)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč / ks
PNT70301122
Konektor napájecí pro RGB pásek 10mm - jednostranný
39,67 Kč bez DPH
48 Kč / ks
PNT7030118
Konektor Alcad IEC anténní úhlový, samec
24,79 Kč bez DPH
30 Kč / ks
PNT7000416
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 4 zásuvky+vypínač
91,74 Kč bez DPH
111 Kč / ks
PNT109070
Tester sítě III TP easy (RJ45,RJ12,BNC)
401,65 Kč bez DPH
486 Kč / ks
PNT5069478
Držák stožáru na komín - bez vrtání, galvanický zinek
666 Kč –0 %
548,76 Kč bez DPH
664 Kč / ks
PNT5295133
Trojnožka 2m, rozpětí 65cm, d=4,8cm, galv. zinek
1 452 Kč –4 %
1 147,93 Kč bez DPH
1 389 Kč / ks
PNT5295054
Páska Izolační 25mm x 5m - smršťovací, vulkalizační
115 Kč –3 %
91,74 Kč bez DPH
111 Kč / ks
PNT529550
Videotelefon EKEN V7 venkovní WiFi zvonek, FHD kamera
2 490 Kč –1 %
2 042,98 Kč bez DPH
2 472 Kč / ks
PNT72108190
Průmyslový napájecí zdroj 60W/12V 5A, malé kompaktní rozměry
285,12 Kč bez DPH
345 Kč / ks
517001265
UTP tester+kleště+stripovač narážeč+10xRJ45
442,98 Kč bez DPH
536 Kč / ks
502717561
Držák antén 15/20cm, k uchycení na stožár
224 Kč –2 %
181,82 Kč bez DPH
220 Kč / ks
PNT529632
Páska Izolační 15mm x 10m - bílá
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
PNT700231
Držák antén 35/20cm, k uchycení na balkon
303 Kč –17 %
209,09 Kč bez DPH
253 Kč / ks
PNT5295131
Stožár jednodílný 2m (p.4.8cm)
484 Kč –3 %
386,78 Kč bez DPH
468 Kč / ks
PNT529617
POE pasivní napájení (WRAP, RouterBOARD) LED dioda
68,60 Kč bez DPH
83 Kč / ks
PNT529099
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 5m 5 zásuvek, černý
179 Kč –13 %
128,93 Kč bez DPH
156 Kč / ks
PNT1091095
Rozvodný panel 8x230V-IEC320 C14, ČSN,vypínač s kontrolkou, rack 19'' 1U, kabel 1,8m
790 Kč –1 %
649,59 Kč bez DPH
786 Kč / ks
PNT50876200
Protahovací pero sklolaminátové ve stojanu 6mm - 100m
4 990 Kč –9 %
3 765,29 Kč bez DPH
4 556 Kč / ks
PNT50690034
Flexo šňůra 3 x 1 mm2 bílá, 5m
139,67 Kč bez DPH
169 Kč / ks
PNT7038462
LED pásek ARC SMD 5730 60LED/m, 5m, teplá bílá, IP20,12V, 1500lm/1m
779 Kč –20 %
515,70 Kč bez DPH
624 Kč / ks
PNT70300118
Páska Izolační 15mm x 10m - modrá
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
PNT70023101
Páska Izolační 15mm x 10m - červená
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
PNT70023100
Páska Izolační 15mm x 10m - zeleno - žlutá
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
PNT7002310
Rozbočovač TV/FM R-2 (5-1000 MHz)
Rozbočovač TV/FM R-2 (5-1000 MHz)
Na dotaz (není skladem)
81,82 Kč bez DPH
99 Kč / ks
PNT70007527
Kabel propojovací pro RGB 54 cm bílý (female/female)
57 Kč –4 %
45,45 Kč bez DPH
55 Kč / ks
PNT7030121
641 Kč –17 %
441,32 Kč bez DPH
534 Kč / ks
PNT700203
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 10m 3 zásuvky
196,69 Kč bez DPH
238 Kč / ks
PNT10905554
PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV
18 676,86 Kč bez DPH
22 599 Kč / ks
50271322522
Patch kabel FTP cat 5e, 15m - žůitá
239 Kč –3 %
190,91 Kč bez DPH
231 Kč / ks
PNT5056423
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 3m 1 zásuvka
76,86 Kč bez DPH
93 Kč / ks
PNT109102
Spojka STP 8/8 RJ45 / Cat.6
95 Kč –14 %
67,77 Kč bez DPH
82 Kč / ks
PNT5066448
Ventilátor Orava SF-19 stojanový
590 Kč –8 %
450,41 Kč bez DPH
545 Kč / ks
PNT72412401
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 5m 1 zásuvka
107,44 Kč bez DPH
130 Kč / ks
PNT109103
Průmyslový napáj. zdroj 48V (155W),zálohovací fce
1 241,32 Kč bez DPH
1 502 Kč / ks
5260734623
Konektor RJ45 STP 8p8c, Cat 5e, drát, zemnící očko
7,20 Kč bez DPH
8,71 Kč / ks
PNT50634911
Filtr pro IDEAL AP 45 HEPA + Karbon
3 552,89 Kč bez DPH
4 299 Kč / ks
PNT72073743
Filtr pro IDEAL AP 30 HEPA + Karbon
2 883,47 Kč bez DPH
3 489 Kč / ks
PNT72073742
Filtr pro OPUS Aeroprime X auto, vstupní filtr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím PNT72073741
19'' 2U Optická vana 48xSC simplex, LC duplex, E2000, šedá
1 461,16 Kč bez DPH
1 768 Kč / ks
502715730263
19'' 2U Optická vana 48x SC duplex LC quad, šedá
1 614,05 Kč bez DPH
1 953 Kč / ks
502715730262
Zdroj napájecí pro LED pásky 12W,12V,1A
123,14 Kč bez DPH
149 Kč / ks
PNT70375002
Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A
86,78 Kč bez DPH
105 Kč / ks
50271086129
Anténa Teltonika Mobile GSM/LTE, 1x SMA, 3dBi
133,06 Kč bez DPH
161 Kč / ks
PNT52900034
Anténa Teltonika Mobile Adhesive GSM/LTE, 1x SMA, 2dBi, 3m, venkovní
223,14 Kč bez DPH
270 Kč / ks
PNT52900033
Anténa Teltonika Mobile magnetic GSM/LTE, 1x SMA, 2dBi, 3m, venkovní
254,55 Kč bez DPH
308 Kč / ks
PNT52900032
Anténa Teltonika COMBO MIMO MOBILE ROOF GSM/LTE, 2x SMA, 2,5dBi, 3m, venkovní
415,70 Kč bez DPH
503 Kč / ks
PNT52900030
Modulární napáj. zdroj 48V pro CCR, výstup 12V, 8A
1 052,89 Kč bez DPH
1 274 Kč / ks
52607346234
Tepelný zářič plynový Landmann Sirius nerez
5 216,53 Kč bez DPH
6 312 Kč / ks
PNT60024311
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
216,53 Kč bez DPH
262 Kč / ks
50271071
POE Gigabitový Patch panel Cat5 19'' 12port 1U
1 971,07 Kč bez DPH
2 385 Kč / ks
5260734612
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 10m 6 zásuvek+vypínač
213,22 Kč bez DPH
258 Kč / ks
PNT109098
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 7m 6 zásuvek+vypínač
180,17 Kč bez DPH
218 Kč / ks
PNT109095
Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
96,69 Kč bez DPH
117 Kč / ks
502710713
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 APC, 2m SM
178 Kč –8 %
134,71 Kč bez DPH
163 Kč / ks
PNT50988200
19'' Optická vana 24xST simplex včetně kazety černá
764,46 Kč bez DPH
925 Kč / ks
5027157301
SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis
380,99 Kč bez DPH
461 Kč / ks
SPS-7110WCIS_OEM
Optický patchcord duplex 9/125 FC- FC 2m G657A OS2
300,83 Kč bez DPH
364 Kč / ks
50271079604152
Optický patchcord duplex 9/125 LC-FC 5m OS2
264,46 Kč bez DPH
320 Kč / ks
5027107960035
Kabel PremiumCord Prodlužovací 230V 50m na bubnu
1 169 Kč –2 %
946,28 Kč bez DPH
1 145 Kč / ks
PNT5068158
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230 V 1,5 m, 5 zásuvek + vypínač + 2 x USB 2A PNT1090823
FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2
494,21 Kč bez DPH
598 Kč / ks
50271074982131
Venkovní jednotka Mimosa B24 jedna kompletní jednotka
18 224,79 Kč bez DPH
22 052 Kč / ks
PNT52900812
Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 7m, OS2
752,07 Kč bez DPH
910 Kč / ks
5027107952212142
Patchcord FO Duplex E2000/APC-SC/APC 9/125um 5m, OS2
674,38 Kč bez DPH
816 Kč / ks
5027107952211145
Patchcord FO Duplex E2000/APC-SC/APC 9/125um 2m, OS2
582,64 Kč bez DPH
705 Kč / ks
5027107952211042
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 3m 4 zásuvky, černý
149 Kč –23 %
94,21 Kč bez DPH
114 Kč / ks
PNT1091092
Průmyslový napájecí zdroj 12-14,5V (155W) se zálohovací funkcí
1 241,32 Kč bez DPH
1 502 Kč / ks
52607346232
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 10m 6 zásuvek
214,88 Kč bez DPH
260 Kč / ks
PNT1090821
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 7m 6 zásuvek
165,29 Kč bez DPH
200 Kč / ks
PNT1090820
933,88 Kč bez DPH
1 130 Kč / ks
5027302180220
Patch cord FTP cat5e 5M oranžový
81,82 Kč bez DPH
99 Kč / ks
5027181546
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 13 - 1262 položek celkem