OEM

Cena

139892
1139892
492 položek celkem
Konektor RJ45 UTP 8p8c, Cat 5e, lanko
2,30 Kč –18 %
1,56 Kč bez DPH
1,89 Kč / ks
PNT506366
Spojka pro RGB 4 PIN - 10mm
4,03 Kč bez DPH
4,88 Kč / ks
PNT7030122
Konektor napajecí pro LED pásek - 10mm
23 Kč –26 %
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
PNT70301118
Univerzální stripovač a narážeč pro datové sítě
33,88 Kč bez DPH
41 Kč / ks
502730204
Nástroj Zkoušečka "fázovka" 200 - 250 V CE a GS
18,18 Kč bez DPH
22 Kč / ks
PNT507095
Konektor F 7 mm šroubovací
7,38 Kč –21 %
4,81 Kč bez DPH
5,82 Kč / ks
PNT700041
Konektor RJ50 UTP 10pinů, Cat 5e, lanko
9,44 Kč –15 %
6,63 Kč bez DPH
8,02 Kč / ks
PNT5063490
Pigtail 5m 5,4GHz RSMA F/N male (RF240 - BELDEN)
160 Kč –6 %
123,97 Kč bez DPH
150 Kč / ks
PNT5293441
Konektor F 4,9 mm šroubovací
7,99 Kč –19 %
5,33 Kč bez DPH
6,45 Kč / ks
PNT700057
Zásuvka účastnická TV/R/SAT/RJ-45/RJ-11 - koncová
142,98 Kč bez DPH
173 Kč / ks
PNT700056
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 7m 1 zásuvka
140,50 Kč bez DPH
170 Kč / ks
PNT109104
Optická spojka vodotěsná, pro 48 svárů, kompletní
946 Kč –5 %
744,63 Kč bez DPH
901 Kč / ks
PNT5099977
Spojka UTP Cat5e Spojovací box zářezový
37,19 Kč bez DPH
45 Kč / ks
PNT506651
Redukce konektor F zdířka / IEC dutinka anténní úhlový, samice
Výprodej
26 Kč –42 %
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
PNT70004101
Spojka STP 8/8 RJ45 / Cat.6
66 Kč –8 %
50,41 Kč bez DPH
61 Kč / ks
PNT5066448
Sada šroubováků 8ks, elektrikářský, + zkoušečka napětí v kufříku
299,17 Kč bez DPH
362 Kč / ks
PNT507091
Pásek stahovací - 350 x 4,8 mm, přírodní, balení 100ks
Tip
100 Kč bez DPH
121 Kč / ks
PNT4510092
Páska Izolační 15mm x 10m - žlutá
9,09 Kč bez DPH
11 Kč / ks
PNT70023102
Nástroj Striper jednoduchý se zářezovým hrotem
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks
PNT507018
Rack stojanový 19" 9U, 550x400, šedá
1 538,84 Kč bez DPH
1 862 Kč / ks
PNT5087940
Spojka venkovní, STP 8/8 RJ45 / Cat.6, venkovní IP67
275 Kč –11 %
203,31 Kč bez DPH
246 Kč / ks
PNT5066442
Konektor napájecí pro LED pásek - 10mm (konektor)
23,97 Kč bez DPH
29 Kč / ks
PNT70301122
Přepěťová ochrana bleskojistka TV/FM/SAT na F konektory
67,77 Kč bez DPH
82 Kč / ks
PNT70007519
Třmen otočný, šrouby 12cm, pro d=2,5-7,5cm
177,69 Kč bez DPH
215 Kč / ks
PNT5295874
Držák stožáru na komín - bez vrtání, galvanický zinek
600,83 Kč bez DPH
727 Kč / ks
PNT5295133
Pásek stahovací 200 x 3,6 mm, černý, balení 100ks
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / ks
PNT4510093
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 6 zásuvek+vypínač
91,74 Kč bez DPH
111 Kč / ks
PNT109090
Spojka na koaxiální kabel plastová
8,71 Kč –6 %
6,76 Kč bez DPH
8,18 Kč / ks
PNT700220
Nástroj Krimpovací PROFI kleště na kabel 4,6,8ž, ráčna
300 Kč –4 %
238,02 Kč bez DPH
288 Kč / ks
PNT507079
Spojka UTP 8/8 RJ45 - plastová
14 Kč –7 %
10,74 Kč bez DPH
13 Kč / ks
PNT506644
Patch kabel optický duplex LC/UPC-E2000/APC 09/125 2m SM, LSOH
276,03 Kč bez DPH
334 Kč / ks
PNT5098908
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 3m 4 zásuvky, černý
100 Kč bez DPH
121 Kč / ks
PNT1091092
Kleště koaxiální kabely RG58/174 5mm, 3mm
455 Kč –1 %
373,55 Kč bez DPH
452 Kč / ks
5027302180244
Kleště UTP WS-EZ376Z Cat5, RJ45, EZRJ45, RJ12
676 Kč –5 %
531,40 Kč bez DPH
643 Kč / ks
5027302180243
Konektor UTP RJ45 lanko/licna, pozlacená 3u, Cat5e, žlutá, 10ks
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
5027302180242
Konektor UTP RJ45 lanko/licna, pozlacená 3u, Cat5e, zelená, 10ks
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
5027302180241
Konektor UTP RJ45 lanko/licna, pozlacená 3u Cat5e neonově žlutá, 10ks
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
5027302180240
Konektor UTP RJ45 lanko/licna, pozlacená 3u, Cat5e, modrá, 10ks
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
5027302180239
Konektor UTP RJ45 lanko/licna, pozlacená 3u, Cat5e, fialová, 10ks
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
5027302180238
Konektor UTP RJ45 lanko/licna, pozlacená 3u, Cat5e, červená, 10ks
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
5027302180237
Spojka RJ45 (UTP), cat5, žlutá
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
5027302180236
Spojka RJ45 (UTP), cat5, bílá
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
5027302180235
Spojka RJ45 (UTP), cat5, červená
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
5027302180234
Spojka RJ45 (UTP), cat5, fialová
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
5027302180232
Spojka RJ45 (UTP), cat5, zelená
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
5027302180231
Spojka RJ45 (UTP), cat5, modrá
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
5027302180230
Spojka RJ45 (UTP), cat5, černá
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
5027302180229
Sada elektrikářských šroubováků , 8ks
457,85 Kč bez DPH
554 Kč / ks
PNT711013
SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm LC OEM
303,31 Kč bez DPH
367 Kč / ks
SPM-7100WCIS_OEM
AD-155B
1 388 Kč –2 %
AD-155B
Skladem (3 ks)
1 122,31 Kč bez DPH
1 358 Kč / ks
526073462323
Patch cord FTP cat5e 0,25M šedý
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks
50271815001
Optický duplex patch 9/125 G657A LC/PC-FC/PC 2m, OS2
176,86 Kč bez DPH
214 Kč / ks
50271079600292
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m, OS2
186 Kč –1 %
152,89 Kč bez DPH
185 Kč / ks
502710781
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 10m, OS2
234,71 Kč bez DPH
284 Kč / ks
502710749
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 10m MM OM4
767 Kč –5 %
603,31 Kč bez DPH
730 Kč / ks
502710696015
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 2m OM3
169,42 Kč bez DPH
205 Kč / ks
5027106802
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 1m OM3
154,55 Kč bez DPH
187 Kč / ks
502710680199
Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 3m SM
78 Kč –4 %
61,98 Kč bez DPH
75 Kč / ks
PNT5098841
Držák na zeď pro patch panel
138,84 Kč bez DPH
168 Kč / ks
PNT505031
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m, OS2
344 Kč –5 %
270,25 Kč bez DPH
327 Kč / ks
50271079415
Pigtail u.Fl (IPEX)-SMA female pigtail kabel, 15cm
69,42 Kč bez DPH
84 Kč / ks
5170006096
Anténa Teltonika COMBO MIMO MOBILE ROOF GSM/LTE, 2x SMA, 2,5dBi, 3m, venkovní
361,98 Kč bez DPH
438 Kč / ks
PNT52900030
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 3m 5 zásuvek+vypínač
112,40 Kč bez DPH
136 Kč / ks
PNT1090750
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 5m 5 zásuvek+vypínač
138,02 Kč bez DPH
167 Kč / ks
PNT1090751
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 30m PNT51006036
Držák stožáru s odstupem 42,5cm, pro d=4,0 - 6,7cm, k uchycení na zeď
760,33 Kč bez DPH
920 Kč / ks
PNT5295481
Držák antén 25/12cm, p.3,2cm, k uchycení na zeď
108,26 Kč bez DPH
131 Kč / ks
PNT529635
Konzole 19 cm, k uchycení na zeď, galv. zinek
143,80 Kč bez DPH
174 Kč / ks
PNT529503
Anténa Teltonika Mobile GSM/LTE, 1x SMA, 3dBi
115,70 Kč bez DPH
140 Kč / ks
PNT52900034
Stupačka stožáru, pro d=4,0-6,7cm, k uchycení na stožár
242,98 Kč bez DPH
294 Kč / ks
PNT5295683
Držák stožáru (patka), pro d=6,0cm
190,08 Kč bez DPH
230 Kč / ks
PNT5295482
Držák antén 15/20cm, k uchycení na balkon
196,69 Kč bez DPH
238 Kč / ks
PNT5296322
Držák antén NANOSTATION, k uchycení na stožár
175,21 Kč bez DPH
212 Kč / ks
PNT5295262
Čerpadlo kondenzátu Aspen Mini Aqua kapacita 12l/h, max. výtlak 10 m (stěna, kanál, strop, jednotka) PNT775221
Kabel Koaxiální kabel RG6 Cu (75 ohm) - 100 m bílý
891,74 Kč bez DPH
1 079 Kč / ks
PNT700252
Nástroj KLEIN TOOLS TrakAll sonda s generátorem
1 270,25 Kč bez DPH
1 537 Kč / ks
PNT50698104
Patch panel POE cat.5e 24p 1U Black stíněný, 19" rack
947,11 Kč bez DPH
1 146 Kč / ks
PNT5050180
Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 5m, OS2
704 Kč –2 %
569,42 Kč bez DPH
689 Kč / ks
502710795221214
Montážní krabice pro Routerboard RB433, RB433AH, 433UAH (3 karty RB433) s USB otvorem
222,31 Kč bez DPH
269 Kč / ks
PNT529451
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,5m, OM1
317,36 Kč bez DPH
384 Kč / ks
502710341
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m, OM2
994 Kč –2 %
805,79 Kč bez DPH
975 Kč / ks
502710282621
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m, OM2
353 Kč –1 %
290,08 Kč bez DPH
351 Kč / ks
5027102820
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM3
152,07 Kč bez DPH
184 Kč / ks
5027106804
Ventilátor IDEAL FAN1 s dálkovým ovládáním
3 071,07 Kč bez DPH
3 716 Kč / ks
PNT389090
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006031
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH
274,38 Kč bez DPH
332 Kč / ks
5027107960846
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
213,22 Kč bez DPH
258 Kč / ks
5027107960845
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH
175,21 Kč bez DPH
212 Kč / ks
5027107960843
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125, G.657A1 samonosný, tah 500N, Black Plášť 77m
9,09 Kč bez DPH
11 Kč / ks
PNT510045
Montážní krabice pro ALIX.2,APU.1D, USB, 3x LAN
301,65 Kč bez DPH
365 Kč / ks
PNT52942510
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 10m OM3
419 Kč –0 %
344,63 Kč bez DPH
417 Kč / ks
5027106816
Trojnožka 2m, rozpětí 55cm, d=4,8cm, žár. zinek
1 780,17 Kč bez DPH
2 154 Kč / ks
PNT5295102
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 3m 1 zásuvka
71,90 Kč bez DPH
87 Kč / ks
PNT109102
Odrušovač pro Mikrotik RB wAP
596 Kč –1 %
490,08 Kč bez DPH
593 Kč / ks
51700219
19'' Optická vana 12xSC simplex včetně kazety šedá
900 Kč –3 %
721,49 Kč bez DPH
873 Kč / ks
50271573022
Vyvazovací panel 19'' 2U kov Lišta Průchozí černý
330,58 Kč bez DPH
400 Kč / ks
5027121601
FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2
108,26 Kč bez DPH
131 Kč / ks
5027107498214
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM3
322 Kč –1 %
264,46 Kč bez DPH
320 Kč / ks
5027106807
Kabel Koaxiální kabel RG6 (75 ohm) - 100 m bílý
567 Kč –4 %
449,59 Kč bez DPH
544 Kč / ks
PNT700250
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 492 položek celkem