OEM

Cena

143327
1143327
514 položek celkem
Záslepka SC do optické vany simplex
5,40 Kč bez DPH
6,53 Kč / ks
PNT509976
Spojka pro RGB 4 PIN - 10mm
8,47 Kč –11 %
6,20 Kč bez DPH
7,50 Kč / ks
PNT7030122
Konzola střešní MT630 800x450mm, nosnost 140kg, 1 pár
1 437,19 Kč bez DPH
1 739 Kč / ks
PNT775014
Univerzální stripovač a narážeč pro datové sítě
26,45 Kč bez DPH
32 Kč / ks
502730204
LED žárovka stmívatelná A60 - E27 - 8W - 24V - 500Lm - 2800K - teplá bílá - kompatibilní s Loxone
Tip
BF-CA60-8W
POE supply -18V/1A - přímo do zásuvky
171,07 Kč bez DPH
207 Kč / ks
PNT529255
Přepěťová ochrana bleskojistka TV/FM/SAT na F konektory
89,26 Kč bez DPH
108 Kč / ks
PNT70007519
Příchytka s hřebíčkem pro kabel 7mm, bílá, balení 100ks
69 Kč –44 %
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
PNT451053
Nástroj Zkoušečka "fázovka" 200 - 250 V CE a GS
27,27 Kč bez DPH
33 Kč / ks
PNT507095
Patch cord FTP cat5e 0,25M černý
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / ks
50271815002
Vyvaz.panel 19''1U kov Lišta Průchozí černý 65mm hl
262,81 Kč bez DPH
318 Kč / ks
502712160
Ochrana Návlek na plug RJ45 s výřezem - šedý
1,60 Kč bez DPH
1,94 Kč / ks
PNT506539
Optická spojka vodotěsná, pro 48 svárů, kompletní
3 295 Kč –70 %
809,09 Kč bez DPH
979 Kč / ks
PNT5099977
Kleště UTP RJ45/ RJ12/RJ11 PROFI s račnou bez ořezávače izolace
533,06 Kč bez DPH
645 Kč / ks
502730203
Spojka konektorová N-Female na N-Female, I-kus přímá
76,03 Kč bez DPH
92 Kč / ks
PNT52922433
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM4
404,13 Kč bez DPH
489 Kč / ks
5027106954
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM4
299,17 Kč bez DPH
362 Kč / ks
5027106953
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m, OM1
278,51 Kč bez DPH
337 Kč / ks
502710338
Keystone UTP Cat 5e - černý
33,06 Kč bez DPH
40 Kč / ks
PNT506109
Kabel Koaxiální kabel RG6 (75 ohm) - 100 m bílý
448,76 Kč bez DPH
543 Kč / ks
PNT700250
Pigtail 5m 5,4GHz RSMA Male/RSMA Male (RF240 - BELDEN)
243,80 Kč bez DPH
295 Kč / ks
PNT529361
19'' Optická vana 12xSC simplex včetně kazety šedá
784,30 Kč bez DPH
949 Kč / ks
50271573022
Vyvazovací panel 19'' 2U kov Lišta Průchozí černý
357,85 Kč bez DPH
433 Kč / ks
5027121601
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2
126,45 Kč bez DPH
153 Kč / ks
50271070
Stožár příhradový délka 2 m (48 mm)
4 545,45 Kč bez DPH
5 500 Kč / ks
PNT529614
Držák antén 25/12cm na okno, s malým pásem - levý, k uchycení na zeď
138,84 Kč bez DPH
168 Kč / ks
PNT5296354
Pigtail 2m 5,4GHz RSMA Male/N Male (RF240 - BELDEN)
189,26 Kč bez DPH
229 Kč / ks
PNT529342
Spojka konektorová RSMA-female/RSMA-female přímá
86,78 Kč bez DPH
105 Kč / ks
PNT52922432
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m, OS2
473,55 Kč bez DPH
573 Kč / ks
50271077530
Optická spojka SC-SC SM APC simplex
16,53 Kč bez DPH
20 Kč / ks
PNT50996602
Kleště krimpovací, na kabel 10 žil, konektor RJ50
686,78 Kč bez DPH
831 Kč / ks
PNT5069240
Tester RJ45, Token Ring, RJ11
463 Kč –9 %
345,45 Kč bez DPH
418 Kč / ks
PNT50693280
Konektor RJ50 UTP 10pinů, Cat 5e, lanko
10,74 Kč bez DPH
13 Kč / ks
PNT5063490
Držák antén 25/12cm, p.2,8cm, k uchycení na zeď
114,88 Kč bez DPH
139 Kč / ks
PNT5296351
Držák antén 35/50cm, k uchycení na stožár
361,98 Kč bez DPH
438 Kč / ks
PNT5295132
Držák antén 25/60cm, k uchycení na zeď
242,15 Kč bez DPH
293 Kč / ks
PNT5295128
Držák antén 15/16cm, k uchycení na zeď
171,07 Kč bez DPH
207 Kč / ks
PNT529529
Držák antén 35/20cm, s vinklem, k uchycení na stožár
288,43 Kč bez DPH
349 Kč / ks
PNT529514
Držák antén 35/20cm, k uchycení na stožár
271,90 Kč bez DPH
329 Kč / ks
PNT529513
Držák stožáru (patka), pro d=6,0cm
228,10 Kč bez DPH
276 Kč / ks
PNT5295482
Držák antén 15/20cm, k uchycení na balkon
235,54 Kč bez DPH
285 Kč / ks
PNT5296322
Třmen velký M10, rozteč 100mm
68,60 Kč bez DPH
83 Kč / ks
PNT5295872
Průmyslový napáj. zdroj 24-29V (55W),zál. fce
695,04 Kč bez DPH
841 Kč / ks
52607346233
AD-155B
AD-155B
Skladem (2 ks)
1 241,32 Kč bez DPH
1 502 Kč / ks
526073462323
Prumyslový napájecí zdroj 60W/5V 12A
434,71 Kč bez DPH
526 Kč / ks
51700126
Pigtail u.Fl (IPEX)-SMA female pigtail kabel, 15cm
69,42 Kč bez DPH
84 Kč / ks
5170006096
Sada nářadí pro stavbu sítě 11 kusů
1 358,68 Kč bez DPH
1 644 Kč / ks
502730217
Kleště UTP RJ45/ RJ12/RJ11 PROFI s račnou s ořezávačem izolace
591,74 Kč bez DPH
716 Kč / ks
5027302031
Patch cord FTP cat5e 3M žlutý
131 Kč –32 %
72,73 Kč bez DPH
88 Kč / ks
5027181535
Patch cord FTP cat5e 3M modrý
131 Kč –32 %
72,73 Kč bez DPH
88 Kč / ks
5027181533
Patch cord FTP cat5e 3M červený
131 Kč –32 %
72,73 Kč bez DPH
88 Kč / ks
5027181532
Patch cord FTP cat5e 2M žlutý
102 Kč –33 %
56,20 Kč bez DPH
68 Kč / ks
5027181525
Patch cord FTP cat5e 1M žlutý
73 Kč –32 %
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / ks
5027181515
Patch cord FTP cat5e 1M modrý
73 Kč –32 %
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / ks
5027181513
Patch cord FTP cat5e 0,5M žlutý
51,24 Kč bez DPH
62 Kč / ks
5027181505
Příruční optická svářečka s lámačkou
35 807,44 Kč bez DPH
43 327 Kč / ks
502713235
PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV
23 101 Kč –2 %
18 676,86 Kč bez DPH
22 599 Kč / ks
50271322522
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
128,10 Kč bez DPH
155 Kč / ks
50271071
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2
180,17 Kč bez DPH
218 Kč / ks
50271026
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006031
Protahovací pero sklolaminátové ve stojanu 6mm - 100m
4 990 Kč –6 %
3 844,63 Kč bez DPH
4 652 Kč / ks
PNT50690034
Držák na zeď pro patch panel
166,94 Kč bez DPH
202 Kč / ks
PNT505031
Konzola nástěnná MS119 550x490mm, nosnost 200kg, 1 pár
989,26 Kč bez DPH
1 197 Kč / ks
PNT7750131
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 4 zásuvky, černý
115 Kč –0 %
94,21 Kč bez DPH
114 Kč / ks
PNT1091091
OEM triac dimmer 230 V
Tip
OEM triac dimmer 230 V
Skladem (4 ks)
652,89 Kč bez DPH
790 Kč / ks
DMX302
LED pásek - 5 m - 60 LED/m - 14,4 W/m - 24 V - IP65 - CW+WW - kompatibilní s Loxone
Tip
1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč / ks
SMD-F5050-60P-CW-WW
LED pásek - 5 m - 60 LED/m - 19,2 W/m - 24 V - IP20 - RGB+WW - kompatibilní s Loxone
Tip
2 057,85 Kč bez DPH
2 490 Kč / ks
SMD-F5050-60P-RGB-WW
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT51006033
Patch cord FTP cat5e 3M černý
131 Kč –32 %
72,73 Kč bez DPH
88 Kč / ks
5027181531
Patch cord FTP cat5e 0,5M oranžový
51,24 Kč bez DPH
62 Kč / ks
5027181506
Patch cord FTP cat5e 0,5M modrý
51,24 Kč bez DPH
62 Kč / ks
5027181503
Patch cord FTP cat5e 0,25M oranžový
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / ks
50271815007
Patch cord FTP cat5e 0,25M žlutý
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / ks
50271815006
Patch cord FTP cat5e 0,25M zelený
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / ks
50271815005
19''Optická vana 24xSC černá,výsuv.na ložisk.poj
864,46 Kč bez DPH
1 046 Kč / ks
5027157505
Vyvazovací panel 19'' 3x6cm Tvrdé oko Průchozí
214,88 Kč bez DPH
260 Kč / ks
5027121602
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
153 Kč –33 %
84,30 Kč bez DPH
102 Kč / ks
5027108623
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX
135 Kč –33 %
74,38 Kč bez DPH
90 Kč / ks
50271086130
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
117 Kč –33 %
64,46 Kč bez DPH
78 Kč / ks
5027108613
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m, OS2
165,29 Kč bez DPH
200 Kč / ks
502710782
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 20m, OS2
364,46 Kč bez DPH
441 Kč / ks
50271077520
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2
169,42 Kč bez DPH
205 Kč / ks
502710772
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 2m OM3
196,69 Kč bez DPH
238 Kč / ks
5027106832
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3
156,20 Kč bez DPH
189 Kč / ks
5027106812
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
166,94 Kč bez DPH
202 Kč / ks
502710349
Držák stožáru s odstupem 42,5cm, pro d=4,0 - 6,7cm, k uchycení na zeď
826,45 Kč bez DPH
1 000 Kč / ks
PNT5295481
Příslušenství k montáži držáků a konzolí hmoždinka+vrut 8x70mm+podložka
17,36 Kč bez DPH
21 Kč / ks
PNT5296321
Žárovka LED 4W E27 podhledová
230 Kč –45 %
103,31 Kč bez DPH
125 Kč / ks
PNT703145
Pigtail RG316 MMCX male/RSMA male uhlový 90°
97,52 Kč bez DPH
118 Kč / ks
PNT5292270
Čisticí roztok Wigam Clean-Air osvěžovač klimatizací, 400ml
380,17 Kč bez DPH
460 Kč / ks
PNT775340
Stožár příhradový délka 1 m (48 mm)
3 751 Kč –20 %
2 456,20 Kč bez DPH
2 972 Kč / ks
PNT5296132
Příchytka s hřebíčkem pro kabel 8mm, bílá, balení 100ks
103 Kč –58 %
35,54 Kč bez DPH
43 Kč / ks
PNT451055
Panel 12xSC duplex pro 19' Optická vana černá
86,78 Kč bez DPH
105 Kč / ks
PNT5099717
Panel 24xSC pro 19' Optická vana černá
86,78 Kč bez DPH
105 Kč / ks
PNT5099716
Panel 12xSC (24xLC duplex) pro 19' Optická vana černá
75,21 Kč bez DPH
91 Kč / ks
PNT5099715
Pigtail 5m 5,4GHz RSMA Female/N Female (RF240 - BELDEN)
293 Kč –38 %
148,76 Kč bez DPH
180 Kč / ks
PNT5293751
Držák antén 15/20cm, k uchycení na stožár
235,54 Kč bez DPH
285 Kč / ks
PNT529632
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 514 položek celkem