OEM

Cena

143327
1143327
1272 položek celkem
Konektor RJ45 UTP 8p8c, Cat 5e, drát
2,90 Kč –17 %
2 Kč bez DPH
2,42 Kč / ks
PNT506349
Konektor RJ45 UTP 8p8c, Cat 6, drát, skládaný
9,90 Kč –12 %
7,20 Kč bez DPH
8,71 Kč / ks
PNT506370
Ochrana Návlek na plug RJ45 s výřezem - černý
1,60 Kč bez DPH
1,94 Kč / ks
PNT506538
Ochrana Návlek na plug RJ45 s výřezem - zelený
1,89 Kč –11 %
1,40 Kč bez DPH
1,69 Kč / ks
PNT506535
Nástroj Zkoušečka "fázovka" 200 - 250 V CE a GS
27,27 Kč bez DPH
33 Kč / ks
PNT507095
Spojka pro RGB 4 PIN - 10mm
8,47 Kč –11 %
6,20 Kč bez DPH
7,50 Kč / ks
PNT7030122
Redukce konektor F zdířka / IEC dutinka anténní úhlový, samice
18,18 Kč bez DPH
22 Kč / ks
PNT70004101
Konektor RJ45 UTP 8p8c, Cat 5e, lanko
2,40 Kč bez DPH
2,90 Kč / ks
PNT506366
Univerzální stripovač a narážeč pro datové sítě
26,45 Kč bez DPH
32 Kč / ks
502730204
LED žárovka C35 - E14 - 6W - 24V - 600Lm - teplá bílá - kompatibilní s Loxone
164,46 Kč bez DPH
199 Kč / ks
C35-6W
Spojka F female - F female vhodné pro CCTV i TV
15 Kč –20 %
9,92 Kč bez DPH
12 Kč / ks
PNT700059
Konektor F 6,5 mm šroubovací
6,40 Kč bez DPH
7,74 Kč / ks
PNT7000807
Zásuvka účastnická TV/R/SAT/RJ-45/RJ-11 - koncová
183,47 Kč bez DPH
222 Kč / ks
PNT700056
Držák prodlužovacího přívodu univerzální
50 Kč –4 %
39,67 Kč bez DPH
48 Kč / ks
PNT1090824
Konektor napájecí pro RGB pásek 10mm - jednostranný
39,67 Kč bez DPH
48 Kč / ks
PNT7030118
Průmyslový napájecí zdroj 120W/12V 10A
249,59 Kč bez DPH
302 Kč / ks
517001261
LED pásek - 5 m - 60 LED/m - 14,4 W/m - 24 V - IP65 - CW+WW - kompatibilní s Loxone
1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč / ks
SMD-F5050-60P-CW-WW
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 4 zásuvky+vypínač
98,35 Kč bez DPH
119 Kč / ks
PNT109070
Respirátor KN95/FFP2 2 ks
165 Kč –28 %
119 Kč bez DPH
119 Kč / ks
PNT6111000
Nástroj Narážecí nástroj Krone LSA
193 Kč –8 %
146,28 Kč bez DPH
177 Kč / ks
PNT507090
LED pásek ARC SMD 5730 60LED/m, 5m, studená bílá, IP20,12V, 1650lm/1m
779 Kč –20 %
515,70 Kč bez DPH
624 Kč / ks
PNT70300119
Spojka UTP 8/8 RJ45 - plastová
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
PNT506644
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 3 zásuvky
76,03 Kč bez DPH
92 Kč / ks
PNT10905550
Příchytka s hřebíčkem pro kabel 7mm, bílá, balení 100ks
69 Kč –45 %
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
PNT451053
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 7m 1 zásuvka
152,07 Kč bez DPH
184 Kč / ks
PNT109104
Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 15 m SM
119,01 Kč bez DPH
144 Kč / ks
PNT50988117
Držák stožáru na komín - bez vrtání, galvanický zinek
666 Kč –0 %
548,76 Kč bez DPH
664 Kč / ks
PNT5295133
Ionizátor vzduchu P3 International IonizAir P4620 do 50 m2
1 790 Kč –1 %
1 471,90 Kč bez DPH
1 781 Kč / ks
PNT7207373
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 6 zásuvek+vypínač
115,70 Kč bez DPH
140 Kč / ks
PNT109090
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 3m 3 zásuvky+vypínač
105,79 Kč bez DPH
128 Kč / ks
PNT10905561
Šroubovák se sadou 6ks bitů
Šroubovák se sadou 6ks bitů
Na dotaz (není skladem)
95,04 Kč bez DPH
115 Kč / ks
PNT507093
Stožár teleskopický dvojdílný (2x2m), d=4,8/4,2cm, žár. zinek
784,30 Kč bez DPH
949 Kč / ks
PNT529528
POE Pasivní Power Over Ethernet - sada
73,55 Kč bez DPH
89 Kč / ks
PNT529225
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 4 zásuvky, černý
115 Kč –13 %
82,64 Kč bez DPH
100 Kč / ks
PNT1091091
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 2m 3 zásuvky + vypínač, černý
119 Kč –8 %
90,08 Kč bez DPH
109 Kč / ks
PNT1091090
Protahovací pero sklolaminátové ve stojanu 9mm - 150m
7 611,57 Kč bez DPH
9 210 Kč / ks
PNT50690036
Konektor napájecí pro LED pásek (male)
33,06 Kč bez DPH
40 Kč / ks
PNT7030113
Radom s límcem pro UBNT NanoBridge 22dBi a NanoBeam 300mm
608 Kč –4 %
482,64 Kč bez DPH
584 Kč / ks
PNT52922403
Tester RJ45, Token Ring, RJ11
463 Kč –10 %
345,45 Kč bez DPH
418 Kč / ks
PNT50693280
Pigtail 3m 5,4GHz RSMAf/RSMAm (RF240 - BELDEN)
200 Kč bez DPH
242 Kč / ks
PNT5293413
Příchytka s hřebíčkem pro kabel 8mm, bílá, balení 100ks
103 Kč –58 %
35,54 Kč bez DPH
43 Kč / ks
PNT451055
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 40m 1 zásuvka
685,12 Kč bez DPH
829 Kč / ks
PNT109109
Optická spojka vodotěsná, pro 48 svárů, kompletní
3 295 Kč –70 %
809,09 Kč bez DPH
979 Kč / ks
PNT5099977
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 10m 5 zásuvek+vypínač
229,75 Kč bez DPH
278 Kč / ks
PNT1090753
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 10m 6 zásuvek+vypínač
219,01 Kč bez DPH
265 Kč / ks
PNT109098
LC/APC - LC/UPC simplex 3m arm.bílý 3mm B3 LSZH
228,10 Kč bez DPH
276 Kč / ks
5027107960864
SC/APC - LC/UPC simplex 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH
396,69 Kč bez DPH
480 Kč / ks
5027107960857
SC/APC - LC/UPC simplex 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH
342,15 Kč bez DPH
414 Kč / ks
5027107960856
SC/APC - LC/UPC simplex 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
266,12 Kč bez DPH
322 Kč / ks
5027107960855
SC/APC - LC/UPC simplex 3m arm.bílý 3mm B3 LSZH
228,10 Kč bez DPH
276 Kč / ks
5027107960854
SC/APC - LC/UPC simplex 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH
210,74 Kč bez DPH
255 Kč / ks
5027107960853
SC/APC - LC/UPC simplex 1m arm.bílý 3mm B3 LSZH
190,91 Kč bez DPH
231 Kč / ks
5027107960852
SC/APC - LC/UPC simplex 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
171,07 Kč bez DPH
207 Kč / ks
5027107960851
SC/APC - SC/APC simplex 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH
396,69 Kč bez DPH
480 Kč / ks
5027107960848
SC/APC - SC/APC simplex 15m arm.bílý 3mm B3 LSZH
419,01 Kč bez DPH
507 Kč / ks
5027107960847
SC/APC - SC/APC simplex 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH
342,15 Kč bez DPH
414 Kč / ks
5027107960846
SC/APC - SC/APC simplex 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
266,12 Kč bez DPH
322 Kč / ks
5027107960845
SC/APC - SC/APC simplex 3m arm.bílý 3mm B3 LSZH
228,10 Kč bez DPH
276 Kč / ks
5027107960844
SC/APC - SC/APC simplex 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH
210,74 Kč bez DPH
255 Kč / ks
5027107960843
SC/APC - SC/APC simplex 1m arm.bílý 3mm B3 LSZH
190,91 Kč bez DPH
231 Kč / ks
5027107960842
SC/APC - SC/APC simplex 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
171,07 Kč bez DPH
207 Kč / ks
5027107960841
SC/APC - SC/UPC simplex 3m arm.bílý 3mm B3 LSZH
223,97 Kč bez DPH
271 Kč / ks
5027107960834
SC/APC - SC/UPC simplex 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH
210,74 Kč bez DPH
255 Kč / ks
5027107960833
SC/APC - SC/UPC simplex 1m arm.bílý 3mm B3 LSZH
190,91 Kč bez DPH
231 Kč / ks
5027107960832
SC/APC - SC/UPC simplex 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
171,07 Kč bez DPH
207 Kč / ks
5027107960831
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 7m 3 zásuvky+vypínač
178,51 Kč bez DPH
216 Kč / ks
PNT10905563
4vl. 9/125um kabel gelový FRLSZH Dca CLT zelený
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / m
5027109432304
Pásek stahovací 300 x 3,6 mm, černý, balení 100ks
83,47 Kč bez DPH
101 Kč / ks
PNT4510095
Pásek stahovací 150 x 3,6 mm, černý, balení 100ks
48,76 Kč bez DPH
59 Kč / ks
PNT4510094
Pásek stahovací 200 x 3,6 mm, černý, balení 100ks
61,98 Kč bez DPH
75 Kč / ks
PNT4510093
Odrušovač pro Mikrotik RB wAP
425,62 Kč bez DPH
515 Kč / ks
51700219
Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006032
Rack stojanový 19" 9U, 550x400, šedá
1 538,84 Kč bez DPH
1 862 Kč / ks
PNT5087940
Rack stojanový 19" 7U, 550x400, černý
2 501 Kč –37 %
1 295,87 Kč bez DPH
1 568 Kč / ks
PNT5087939
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
147,93 Kč bez DPH
179 Kč / ks
50271071
OEM triac dimmer 230 V
1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč / ks
DMX302
LED pásek - 5 m - 60 LED/m - 19,2 W/m - 24 V - IP20 - RGB+WW - kompatibilní s Loxone
2 057,85 Kč bez DPH
2 490 Kč / ks
SMD-F5050-60P-RGB-WW
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 3m, OS2
216,53 Kč bez DPH
262 Kč / ks
502710793
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 1m MM OM4
225,62 Kč bez DPH
273 Kč / ks
5027106958141
FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 1m, OS2
155,37 Kč bez DPH
188 Kč / ks
5027107498601
Montážní krabice pro Routerboard RB450
201,65 Kč bez DPH
244 Kč / ks
PNT529414
Zářivka Nano T8 9W, 800m, 6000K, 60m
128,10 Kč bez DPH
155 Kč / ks
PNT34899203
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 190m, OS2, G657A
1 905,79 Kč bez DPH
2 306 Kč / ks
5027107753055
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 130m, OS2, G657A
1 592,56 Kč bez DPH
1 927 Kč / ks
5027107753045
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 90m, OS2, G657A
1 313,22 Kč bez DPH
1 589 Kč / ks
5027107753035
Kleště krimpovací HT-106S 2,6/10,30
641 Kč –29 %
375,21 Kč bez DPH
454 Kč / ks
PNT700203
PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV
21 014,88 Kč bez DPH
25 428 Kč / ks
50271322522
Patch kabel FTP cat 5e, 15m - žůitá
239 Kč –3 %
190,91 Kč bez DPH
231 Kč / ks
PNT5056423
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 3m 1 zásuvka
80,17 Kč bez DPH
97 Kč / ks
PNT109102
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 5m 5 zásuvek + vypínač, černý
150,41 Kč bez DPH
182 Kč / ks
PNT1091097
Spojka STP 8/8 RJ45 / Cat.6
95 Kč –14 %
67,77 Kč bez DPH
82 Kč / ks
PNT5066448
Kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 5m 1 zásuvka
119,01 Kč bez DPH
144 Kč / ks
PNT109103
Průmyslový napáj. zdroj 48V (155W),zálohovací fce
1 241,32 Kč bez DPH
1 502 Kč / ks
5260734623
Konektor RJ45 STP 8p8c, Cat 5e, drát, zemnící očko
7,60 Kč bez DPH
9,20 Kč / ks
PNT50634911
Filtr pro IDEAL AP 45 HEPA + Karbon
3 552,89 Kč bez DPH
4 299 Kč / ks
PNT72073743
Filtr pro IDEAL AP 30 HEPA + Karbon
2 883,47 Kč bez DPH
3 489 Kč / ks
PNT72073742
Filtr pro OPUS Aeroprime X auto, vstupní filtr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím PNT72073741
19'' 2U Optická vana 48xSC simplex, LC duplex, E2000, šedá
1 461,16 Kč bez DPH
1 768 Kč / ks
502715730263
19'' 2U Optická vana 48x SC duplex LC quad, šedá
1 614,05 Kč bez DPH
1 953 Kč / ks
502715730262
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 13 - 1272 položek celkem