Optické moduly

Nejprodávanější

Ubiquiti UF-WiFi - UFiber WiFi
ZDARMAZDARMA
Ubiquiti UF-WiFi - UFiber WiFi
Skladem (6 ks)
526071936
1 829 Kč
(1 511,57 Kč bez DPH)
Allied Telesis 1000LX SFP 10km SM Dual AT-SPLX10/E
Na dotaz (není skladem)
502545733
4 337 Kč
(3 584,30 Kč bez DPH)
Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM
53 Kč
(43,80 Kč bez DPH)
Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC, UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM
83 Kč
(68,60 Kč bez DPH)
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
463 Kč
(382,64 Kč bez DPH)
Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 (UF-MM-1G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
463 Kč
(382,64 Kč bez DPH)
ZDARMAZDARMA
1 404 Kč
(1 160,33 Kč bez DPH)
2 994 Kč
(2 474,38 Kč bez DPH)
130 položek celkem
Ubiquiti UF-WiFi - UFiber WiFi
ZDARMAZDARMA
1 511,57 Kč bez DPH
1 829 Kč / ks
526071936
3 584,30 Kč bez DPH
4 337 Kč / ks
502545733
Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM
43,80 Kč bez DPH
53 Kč / ks
526071950
Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC, UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM
68,60 Kč bez DPH
83 Kč / ks
526071949
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
382,64 Kč bez DPH
463 Kč / ks
5260719131
Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 (UF-MM-1G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
382,64 Kč bez DPH
463 Kč / ks
5260719063
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
179,34 Kč bez DPH
217 Kč / ks
53904902
ZDARMAZDARMA
1 160,33 Kč bez DPH
1 404 Kč / ks
517000483
2 474,38 Kč bez DPH
2 994 Kč / ks
517000482
Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
539049414
Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
539049413
TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
259,50 Kč bez DPH
314 Kč / ks
517223125
TP-Link TL-SM5310-T 10Gbase-T RJ45 SPF+ Module
ZDARMAZDARMA
962,81 Kč bez DPH
1 165 Kč / ks
5172230877
TP-Link TL-SM5220-1M 1M Direct Attach SFP+ Cable
535,54 Kč bez DPH
648 Kč / ks
5172230872
OEM X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
434,71 Kč bez DPH
526 Kč / ks
JD099B_OEM
OEM X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
300 Kč bez DPH
363 Kč / ks
JD098B_OEM
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
259,50 Kč bez DPH
314 Kč / ks
517223124
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km
409,09 Kč bez DPH
495 Kč / ks
51722311
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
3 076,86 Kč bez DPH
3 723 Kč / ks
J4858D
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km
355,37 Kč bez DPH
430 Kč / ks
51722312
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
227,27 Kč bez DPH
275 Kč / ks
JD119B_OEM
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
227,27 Kč bez DPH
275 Kč / ks
J4859C_OEM
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack
ZDARMAZDARMA
857,02 Kč bez DPH
1 037 Kč / ks
5260719091
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
275,21 Kč bez DPH
333 Kč / ks
539049412
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
179,34 Kč bez DPH
217 Kč / ks
53904901
TP-Link TL-SM331T SFP Gb RJ45 Module
409,09 Kč bez DPH
495 Kč / ks
517223102
ZDARMAZDARMA
1 542,15 Kč bez DPH
1 866 Kč / ks
R9D18A
779,34 Kč bez DPH
943 Kč / ks
R9D16A
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
102,48 Kč bez DPH
124 Kč / ks
JW118A
12 791,74 Kč bez DPH
15 478 Kč / ks
JL747A
12 561,16 Kč bez DPH
15 199 Kč / ks
JL745A
Aruba 100G QSFP28 LC ER4L 40km SMF XCVR
1 383 719,01 Kč bez DPH
1 674 300 Kč / ks
JL743A
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
223,97 Kč bez DPH
271 Kč / ks
JD118B_OEM
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
633,06 Kč bez DPH
766 Kč / ks
JD094B_OEM
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
352,89 Kč bez DPH
427 Kč / ks
JD092B_OEM
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
542,98 Kč bez DPH
657 Kč / ks
J9151A_OEM
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
535,54 Kč bez DPH
648 Kč / ks
J8177C_OEM
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
5 359,50 Kč bez DPH
6 485 Kč / ks
J4859D
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
223,97 Kč bez DPH
271 Kč / ks
J4858C_OEM
Grandstream SFP Fiber modul, single mod, 20km, 1.25Gbps
270,25 Kč bez DPH
327 Kč / ks
55460348
Grandstream SFP Fiber modul, multi mod, 550m, 1.25 Gbps
270,25 Kč bez DPH
327 Kč / ks
55460347
Grandstream SFP+ Fiber modul, multi mod, 300m, 10Gbps
404,13 Kč bez DPH
489 Kč / ks
55460346
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.
190,08 Kč bez DPH
230 Kč / ks
539049419
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
457,85 Kč bez DPH
554 Kč / ks
539049417
Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
204,13 Kč bez DPH
247 Kč / ks
539049416
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
239,67 Kč bez DPH
290 Kč / ks
53904910
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
200,83 Kč bez DPH
243 Kč / ks
53904909
MaxLink 1.25G SFP HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
162,81 Kč bez DPH
197 Kč / ks
5260732917
MaxLink 1.25G SFP HP modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
174,38 Kč bez DPH
211 Kč / ks
5260732916
MaxLink SFP 10/100/1000M metalický modul, RJ-45, 100m, 1Gbps
441,32 Kč bez DPH
534 Kč / ks
5260732914
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM
191,74 Kč bez DPH
232 Kč / ks
5260732913
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM
156,20 Kč bez DPH
189 Kč / ks
5260732911
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM
203,31 Kč bez DPH
246 Kč / ks
5260732910
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM
156,20 Kč bez DPH
189 Kč / ks
5260732908
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1xLC,DDM
52607329071
MaxLink 10G SFP+ optický modul, venkovní -40°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
400,83 Kč bez DPH
485 Kč / ks
5260732907
MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM
396,69 Kč bez DPH
480 Kč / ks
5260732906
MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC konektor, DDM
403,31 Kč bez DPH
488 Kč / ks
5260732905
MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM
219,01 Kč bez DPH
265 Kč / ks
5260732904
MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10km, 1x LC konektor, DDM
396,69 Kč bez DPH
480 Kč / ks
5260732903
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
327,27 Kč bez DPH
396 Kč / ks
5260732902
MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC konektor, DDM
396,69 Kč bez DPH
480 Kč / ks
5260732901
Ubiquiti UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack
17 423,14 Kč bez DPH
21 082 Kč / ks
526071946
Ubiquiti UF-LOCO-5 - U Fiber LOCO, 5-Pack
4 420,66 Kč bez DPH
5 349 Kč / ks
526071945
Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO
ZDARMAZDARMA
963,64 Kč bez DPH
1 166 Kč / ks
526071942
Ubiquiti UACC-UF-WDM-XGS, UISP Fiber Coexistence WDM Filter
5 590,91 Kč bez DPH
6 765 Kč / ks
5260719392
Ubiquiti UACC-UF-OM-XGS, XG/XGS-PON Optical Transceiver
6 110,74 Kč bez DPH
7 394 Kč / ks
5260719391
Ubiquiti UISP-FIBER-XG, UISP Fiber XG-PON CPE
2 207,44 Kč bez DPH
2 671 Kč / ks
5260719383
Ubiquiti UISP-FIBER-XGS, UISP Fiber XGS-PON CPE
3 122,31 Kč bez DPH
3 778 Kč / ks
5260719382
Ubiquiti UISP-FIBER-OLT-XGS, 8x 10G OLT, 4x 25G, 2x PSU
65 325,62 Kč bez DPH
79 044 Kč / ks
5260719381
NETGEAR 100GBASE-LR4 LC SMF QSFP28 MODULE
9 099,17 Kč bez DPH
11 010 Kč / ks
5180128042
Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, long reach, AXM762
18 403,31 Kč bez DPH
22 268 Kč / ks
518012803
TP-Link TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km
520,66 Kč bez DPH
630 Kč / ks
5172231297
TP-Link TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km
538,02 Kč bez DPH
651 Kč / ks
5172231296
TP-Link TL-FC311B-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor
438,02 Kč bez DPH
530 Kč / ks
5172231292
TP-Link TL-FC311A-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor
438,02 Kč bez DPH
530 Kč / ks
5172231291
TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 SM WDM SC 20km POE
528,93 Kč bez DPH
640 Kč / ks
5172231282
TP-Link TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km
328,93 Kč bez DPH
398 Kč / ks
517223128
TP-Link TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km
328,93 Kč bez DPH
398 Kč / ks
517223127
TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module
300,83 Kč bez DPH
364 Kč / ks
51722310
TP-Link TL-SM311LM SFP Gb 550m Multi-Mode Module
328,10 Kč bez DPH
397 Kč / ks
51722309
TP-Link TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ SM DDM 10km
749,59 Kč bez DPH
907 Kč / ks
5172230876
TP-Link TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ MM DDM 300m
437,19 Kč bez DPH
529 Kč / ks
5172230875
TP-Link TL-SM5220-3M 3M Direct Attach SFP+ Cable
623,14 Kč bez DPH
754 Kč / ks
5172230871
MikroTik QSFP28 modul XQ+31LC10D, 100G, 10km
6 161,98 Kč bez DPH
7 456 Kč / ks
517000481
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
2 550,41 Kč bez DPH
3 086 Kč / ks
517000480
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul
ZDARMAZDARMA
1 160,33 Kč bez DPH
1 404 Kč / ks
517000473
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
ZDARMAZDARMA
1 041,32 Kč bez DPH
1 260 Kč / ks
517000464
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
319,83 Kč bez DPH
387 Kč / ks
517000462
MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 2x LC
425,62 Kč bez DPH
515 Kč / ks
517000461
SFP 1G WDMB 1550/1310 40km DDM Cisco
ZDARMAZDARMA
851,24 Kč bez DPH
1 030 Kč / ks
5139221G22
SFP 1G WDMA 1310/1550 40km DDM Cisco
743,80 Kč bez DPH
900 Kč / ks
5139221G21
SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 20km Cisco
584,30 Kč bez DPH
707 Kč / ks
5139221G09
SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 20km Cisco
433,88 Kč bez DPH
525 Kč / ks
5139221G08
NOVATRON SFP-10G-T-X
NOVATRON SFP-10G-T-X
Skladem (1 ks)
4 523,14 Kč bez DPH
5 473 Kč / ks
51391PN07085
NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)
ZDARMAZDARMA
1 621,49 Kč bez DPH
1 962 Kč / ks
51391PN07080
NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)
ZDARMAZDARMA
1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč / ks
51391PN04948
NOVATRON SFP-10G-LRM/PN03722 (OEM pro Cisco)
6 796,69 Kč bez DPH
8 224 Kč / ks
51391PN03722
2 741,32 Kč bez DPH
3 317 Kč / ks
51391PN03306
NOVATRON SFP-10G-SR/PN02995 (OEM pro Cisco)
ZDARMAZDARMA
1 621,49 Kč bez DPH
1 962 Kč / ks
51391PN02995
Nahoru
Další produkty