Optické moduly

Nejprodávanější

Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC, UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM
 
83 Kč
(68,60 Kč bez DPH)
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Skladem (20 ks)
J4859C_OEM
 
285 Kč
(235,54 Kč bez DPH)
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM
 
179 Kč
(147,93 Kč bez DPH)
TP-Link SM5220-3M 3M Direct Attach SFP+ Cable
 
790 Kč
(652,89 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
 
338 Kč
(279,34 Kč bez DPH)
TP-Link FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km
TP-Link FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km
Skladem (20 ks)
5172231297
 
664 Kč
(548,76 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
 
338 Kč
(279,34 Kč bez DPH)
Ubiquiti UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack
 
21 055 Kč
(17 400,83 Kč bez DPH)
TP-Link SM5220-1M 1M Direct Attach SFP+ Cable
 
687 Kč
(567,77 Kč bez DPH)
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM
 
179 Kč
(147,93 Kč bez DPH)
382 položek celkem
Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC, UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM
68,60 Kč bez DPH
83 Kč / ks
526071949
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
235,54 Kč bez DPH
285 Kč / ks
J4859C_OEM
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM
147,93 Kč bez DPH
179 Kč / ks
52607329075
TP-Link SM5220-3M 3M Direct Attach SFP+ Cable
652,89 Kč bez DPH
790 Kč / ks
5172230871
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
279,34 Kč bez DPH
338 Kč / ks
517223124
TP-Link FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km
548,76 Kč bez DPH
664 Kč / ks
5172231297
TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
279,34 Kč bez DPH
338 Kč / ks
517223125
Ubiquiti UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack
17 400,83 Kč bez DPH
21 055 Kč / ks
526071946
TP-Link SM5220-1M 1M Direct Attach SFP+ Cable
567,77 Kč bez DPH
687 Kč / ks
5172230872
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM
147,93 Kč bez DPH
179 Kč / ks
52607329074
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC,DDM 52607329073
SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis
284,30 Kč bez DPH
344 Kč / ks
SPS-7110WCIS_OEM
SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm LC OEM
282,64 Kč bez DPH
342 Kč / ks
SPM-7100WCIS_OEM
SFP 1,25Gbps 1000BASE-T 100m RJ-45 OEM Cisco
553,72 Kč bez DPH
670 Kč / ks
SFP-TXCIS_OEM
522,31 Kč bez DPH
632 Kč / ks
SFP-SR-CIS_OEM
ZDARMAZDARMA
1 315,70 Kč bez DPH
1 592 Kč / ks
SFP-LRM-CIS_OEM
ZDARMAZDARMA
1 023,14 Kč bez DPH
1 238 Kč / ks
SFP-LR20-CIS_OEM
561,16 Kč bez DPH
679 Kč / ks
SFP-LR10-CIS_OEM
5 409,92 Kč bez DPH
6 546 Kč / ks
SFP-ER-CIS_OEM
ZDARMAZDARMA
1 027,27 Kč bez DPH
1 243 Kč / ks
SFP-CBL-5M-CIS_OEM
665,29 Kč bez DPH
805 Kč / ks
SFP-CBL-3M-CIS_OEM
604,13 Kč bez DPH
731 Kč / ks
SFP-CBL-2M-CIS_OEM
542,98 Kč bez DPH
657 Kč / ks
SFP-CBL-1M-CIS_OEM
Aruba 100G QSFP28 to QSFP28 15m AOC
50 222,31 Kč bez DPH
60 769 Kč / ks
R0Z28A
2 158,68 Kč bez DPH
2 612 Kč / ks
QSFP-SR4-CIS_OEM
14 244,63 Kč bez DPH
17 236 Kč / ks
QSFP-LR4-CIS_OEM
2 836,36 Kč bez DPH
3 432 Kč / ks
QSFP-5M-CIS_OEM
2 113,22 Kč bez DPH
2 557 Kč / ks
QSFP-3M-CIS_OEM
1 909,09 Kč bez DPH
2 310 Kč / ks
QSFP-2M-CIS_OEM
1 704,96 Kč bez DPH
2 063 Kč / ks
QSFP-1M-CIS_OEM
Outdoor SFP Weathertight Strain Relief Kit
2 690,08 Kč bez DPH
3 255 Kč / ks
Q8N54A
SFP-LX Extended Temperature 1000BASE-LX SFP
14 233,06 Kč bez DPH
17 222 Kč / ks
Q8N52A
SFP-10GE-ZR 10G LC Cnctr SFP+ XCVR
196 145,45 Kč bez DPH
237 336 Kč / ks
JW148A
12 698,35 Kč bez DPH
15 365 Kč / ks
JL747A
Aruba 100G QSFP28 LC LR4 SMF XCVR
588 626,45 Kč bez DPH
712 238 Kč / ks
JL310A
Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 MMF XCVR
39 149,59 Kč bez DPH
47 371 Kč / ks
JL309A
Aruba 40G QSFP+ LC BiDi 150m MMF XCVR
21 515,70 Kč bez DPH
26 034 Kč / ks
JL308A
Aruba 100G QSFP28-QSFP28 5m DAC Cable
11 761,98 Kč bez DPH
14 232 Kč / ks
JL307A
HPE X150 100G QSFP28 CWDM4 2km SM XCVR
235 486,78 Kč bez DPH
284 939 Kč / ks
JH673A
HPE X150 100G QSFP28 PSM4 500m SM XCVR
78 473,55 Kč bez DPH
94 953 Kč / ks
JH420A
HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR
68 669,42 Kč bez DPH
83 090 Kč / ks
JH233A
HPE X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver
178 388,43 Kč bez DPH
215 850 Kč / ks
JH232A
HPE X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
48 619,01 Kč bez DPH
58 829 Kč / ks
JH231A
HPE X130 10G SFP+ LC LH 80km XCVR
236 933,06 Kč bez DPH
286 689 Kč / ks
JG915A
HPE X130 10G SFP+ LC ER 40km XCVR
176 906,61 Kč bez DPH
214 057 Kč / ks
JG234A
OEM X124 1G SFP LC SX Transceiver
489,26 Kč bez DPH
592 Kč / ks
JD493A_OEM
HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver
7 761,16 Kč bez DPH
9 391 Kč / ks
JD120B
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
9 888,43 Kč bez DPH
11 965 Kč / ks
JD119B
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
4 693,39 Kč bez DPH
5 679 Kč / ks
JD118B
HPE X120 1G SFP LC LH100 Transceiver
93 674,38 Kč bez DPH
113 346 Kč / ks
JD103A
HPE X115 100M SFP LC FX Transceiver
5 098,35 Kč bez DPH
6 169 Kč / ks
JD102B
HPE X110 100M SFP LC BX 10-D Transceiver
8 995,87 Kč bez DPH
10 885 Kč / ks
JD101A
HPE X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver
8 995,87 Kč bez DPH
10 885 Kč / ks
JD100A
OEM X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
442,98 Kč bez DPH
536 Kč / ks
JD099B_OEM
HPE X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
24 601,65 Kč bez DPH
29 768 Kč / ks
JD099B
HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
24 601,65 Kč bez DPH
29 768 Kč / ks
JD098B
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
34 705,79 Kč bez DPH
41 994 Kč / ks
JD094B
HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
10 285,95 Kč bez DPH
12 446 Kč / ks
JD092B
OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
482,64 Kč bez DPH
584 Kč / ks
JD089B_OEM
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
7 038,02 Kč bez DPH
8 516 Kč / ks
JD089B
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 80km
ZDARMAZDARMA
970,25 Kč bez DPH
1 174 Kč / ks
JD063B_OEM
OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
4 599,17 Kč bez DPH
5 565 Kč / ks
J9152A_OEM
OEM X122 1G SFP LC BX-U Transceiver
420,66 Kč bez DPH
509 Kč / ks
J9143B_OEM
OEM X122 1G SFP LC BX-D Transceiver
269,42 Kč bez DPH
326 Kč / ks
J9142B_OEM
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
2 466,94 Kč bez DPH
2 985 Kč / ks
J9054D
OEM X111 100M SFP LC FX Transceiver
ZDARMAZDARMA
1 554,55 Kč bez DPH
1 881 Kč / ks
J9054C_OEM
Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR
78 473,55 Kč bez DPH
94 953 Kč / ks
J4860D
OEM X121 1G SFP LC LH Transceiver
ZDARMAZDARMA
1 013,22 Kč bez DPH
1 226 Kč / ks
J4860C_OEM
255 025,62 Kč bez DPH
308 581 Kč / ks
HPNR0Z30A
735 817,36 Kč bez DPH
890 339 Kč / ks
HPNQ9G82A
Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300 meter Reach
4 518,18 Kč bez DPH
5 467 Kč / ks
D-S-407-BBOU
Signamax 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G / 5G / 2,5G / 1000 base-T - Cisco komp.
ZDARMAZDARMA
1 553,72 Kč bez DPH
1 880 Kč / ks
539049420
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
306,61 Kč bez DPH
371 Kč / ks
539049418
Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
211,57 Kč bez DPH
256 Kč / ks
539049416
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.
441,32 Kč bez DPH
534 Kč / ks
53904920
Tenda HG1 - terminál GPON ONT, 1x GPON (SC/APC port), Class B+, 1x GLAN, IPv6, OMCI, TR069, FTTH
539047174
MaxLink 10G SFP+ HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
503,31 Kč bez DPH
609 Kč / ks
5260732920
MaxLink 1.25G SFP HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC, DDM, HP kompatibilní 5260732919
MaxLink 1.25G SFP HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC , DDM, HP kompatibilní 5260732918
MaxLink 40G QSFP+ SR4 optický modul, 100m, 850nm, MPO-12, MM
853,72 Kč bez DPH
1 033 Kč / ks
5260732915
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM
160,33 Kč bez DPH
194 Kč / ks
5260732912
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM
210,74 Kč bez DPH
255 Kč / ks
5260732910
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM
161,16 Kč bez DPH
195 Kč / ks
5260732909
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
298,35 Kč bez DPH
361 Kč / ks
5260732902
Ubiquiti UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE
2 150,41 Kč bez DPH
2 602 Kč / ks
526071958
Ubiquiti UF-ADAPTER-APC-50 - U Fiber Adapter APC, 50-pack
180,99 Kč bez DPH
219 Kč / ks
526071948
Ubiquiti UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON
19 739,67 Kč bez DPH
23 885 Kč / ks
526071938
Ubiquiti UFiber Instant GPON ONU optický modul
855,37 Kč bez DPH
1 035 Kč / ks
526071934
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20, 10 Gbps, MM, 20-pack
7 480,17 Kč bez DPH
9 051 Kč / ks
5260719281
Ubiquiti UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT,Class C+ SFP Module
1 694,21 Kč bez DPH
2 050 Kč / ks
526071927
Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps Multi-Mode Optical Module
ZDARMAZDARMA
1 069,42 Kč bez DPH
1 294 Kč / ks
5260719136
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20, 10G SM modul, 20-Pack
16 861,16 Kč bez DPH
20 402 Kč / ks
5260719134
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG - 10G SFP+ na 10/5/2,5GbE RJ45 modul
ZDARMAZDARMA
1 456,20 Kč bez DPH
1 762 Kč / ks
5260719133
Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-20 - 1 Gbps Bidirectional Single-Mode Optical Module, 20-pack
4 395,04 Kč bez DPH
5 318 Kč / ks
5260719112
Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
517,36 Kč bez DPH
626 Kč / ks
5260719111
Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-20, 1 Gbps Multi-Mode Optical Module, 20-pack
3 356,20 Kč bez DPH
4 061 Kč / ks
5260719064
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 - 10 Gbps Bidirectional Single-Mode Optical Module, 20-Pack
31 372,73 Kč bez DPH
37 961 Kč / ks
52607190621
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack
1 879,34 Kč bez DPH
2 274 Kč / ks
5260719061
NETGEAR PROSAFE OUTDOOR 10DB N ANTENNA, ANT224D10
2 784,30 Kč bez DPH
3 369 Kč / ks
518012810
NETGEAR 1000BASE-T COPPER SFP GBIC
2 921,49 Kč bez DPH
3 535 Kč / ks
51801281
Nahoru
Další produkty