Planet

Cena

52916244
152916244
45 položek celkem
Planet IGS-20040MT, 16X 1000BASE-T, 4X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 ED1018417
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)
1 641,32 Kč bez DPH
1 986 Kč / KS
ED1018155
Planet ISW-800T, switch, 8x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C
1 776,03 Kč bez DPH
2 149 Kč / KS
ED1017350
Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48
1 766,12 Kč bez DPH
2 137 Kč / KS
ED1017459
Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48
2 480,99 Kč bez DPH
3 002 Kč / KS
ED1017458
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX
1 233,06 Kč bez DPH
1 492 Kč / KS
ED1018435
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna, PVC, modrá, 305m
1 722,31 Kč bez DPH
2 084 Kč / KS
ED10101709
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PE, černý, 305m, cívka
2 370,25 Kč bez DPH
2 868 Kč / KS
ED10101334
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, PVC, modrá, 305m
1 630,58 Kč bez DPH
1 973 Kč / KS
ED10102362
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
2 638,02 Kč bez DPH
3 192 Kč / KS
ED1018311
Planet POE-E202 PoE extender, 1xPoE-in, 2xPoE-out 25W, 802.3at/af, Gigabit
1 471,90 Kč bez DPH
1 781 Kč / KS
ED1017440
Planet POE-E304 PoE extender, 1xPoE-in, 4xPoE-out 65W, 802.3bt/at/af, Gigabit
1 598,35 Kč bez DPH
1 934 Kč / KS
ED1017439
Planet HPOE-460 PoE injektor, 4x 10/100/1000, PoE 30W, 802.3at, 120W
2 027,27 Kč bez DPH
2 453 Kč / KS
ED1017434
Planet switch GS-4210-24T2S, L2/L4, 24x 1000Base-T, 2x SFP, web, SNMP V3, VLAN, QOS, IPV6
3 761,16 Kč bez DPH
4 551 Kč / KS
ED1018376
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
1 233,06 Kč bez DPH
1 492 Kč / KS
ED1018334
Planet GSW-1601 Switch, 16 x 10/100/1000, kov, rackmount
1 933,88 Kč bez DPH
2 340 Kč / KS
ED1018296
Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov
599,17 Kč bez DPH
725 Kč / KS
ED1018295
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)
1 680,99 Kč bez DPH
2 034 Kč / KS
ED1018269
Planet FSD-503 Switch, 5x 10/100Base-TX, 10", kov, fanless
437,19 Kč bez DPH
529 Kč / KS
ED1018250
Planet FSD-803 Switch, 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanless
467,77 Kč bez DPH
566 Kč / KS
ED1018249
Planet GSD-1002M Switch, 8 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 Combo port, management, PoE-in napájení ED1018228
Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode
1 321,49 Kč bez DPH
1 599 Kč / KS
ED1046501
Planet GSD-604HP Switch, 55W, ext.zdroj, kov, fanless
1 598,35 Kč bez DPH
1 934 Kč / KS
ED1017438
Planet ISW-500T Switch, 5x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C
1 594,21 Kč bez DPH
1 929 Kč / KS
ED1017437
Planet GSD-1603 Switch, 16x 10/100/1000, externí zdroj, kov
1 630,58 Kč bez DPH
1 973 Kč / KS
ED1017436
Planet GS-4210-16T2 Switch, L2/L4, 16x 1000Base-T, 2x SFP, Web/SNMPv3, VLAN, QoS, IPv6, fanless
3 447,11 Kč bez DPH
4 171 Kč / KS
ED1017431
Planet GSD-804P rev.2 PoE Switch, 8x 10/100/1000, 4x PoE, 65W, kov, bez managementu, fanless
1 832,23 Kč bez DPH
2 217 Kč / KS
ED1017352
Planet IGS-614HPT, PoE switch, 5x 1000Base-T, 1x SFP, 4x PoE 802.3at, -40~+75°C, 12-56VDC, dual-power, DIN ED1017348
Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP
2 185,95 Kč bez DPH
2 645 Kč / KS
ED1017173
Planet ISW-504PT, 5x 10/100, 4x POE IEEE 802.3af, 60W, DIN, IP30, -40~75 st.C
5 683 Kč –12 %
4 116,53 Kč bez DPH
4 981 Kč / KS
ED1018234
Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT
3 073 Kč –5 %
2 411,57 Kč bez DPH
2 918 Kč / KS
ED1018433
FTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, venkovní PE, Dca, černý, 305m, cívka
2 980,17 Kč bez DPH
3 606 Kč / KS
ED10102304
Planet switch ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C
2 435 Kč –5 %
1 912,40 Kč bez DPH
2 314 Kč / KS
ED1017036
Planet POE-173 Ultra Poe injektor napájení po ethernetu IEEE802.3at/af, 60W, Gigabit
1 707 Kč –1 %
1 396,69 Kč bez DPH
1 690 Kč / KS
ED1018374
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11
3 016 Kč –5 %
2 365,29 Kč bez DPH
2 862 Kč / KS
ED1018343
Planet switch IGS-801T, průmysl.verze 8x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V
4 175 Kč –5 %
3 276,03 Kč bez DPH
3 964 Kč / KS
ED1018209
UTP kabel PlanetElite, Cat6, licna, PVC, šedý, 305m
2 261,16 Kč bez DPH
2 736 Kč / KS
ED1010065
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna, PVC, červená, 305m
1 722,31 Kč bez DPH
2 084 Kč / KS
ED10101710
STP kabel PlanetElite, Cat6A, LS0H, modrý, 500m, cívka
7 853 Kč –4 %
6 257,85 Kč bez DPH
7 572 Kč / KS
ED10101104

Stránka 1 z 1 - 45 položek celkem