SIGNAMAX

Cena

275933
1275933
13 položek celkem
100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
392,56 Kč bez DPH
475 Kč / ks
539049418
100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
493,39 Kč bez DPH
597 Kč / ks
539049417
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
295,04 Kč bez DPH
357 Kč / ks
539049416
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
261,98 Kč bez DPH
317 Kč / ks
539049415
Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
771,07 Kč bez DPH
933 Kč / ks
539049414
Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
771,07 Kč bez DPH
933 Kč / ks
539049413
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
425,62 Kč bez DPH
515 Kč / ks
539049412
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.
740,50 Kč bez DPH
896 Kč / ks
53904920
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
351,24 Kč bez DPH
425 Kč / ks
53904910
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
295,04 Kč bez DPH
357 Kč / ks
53904909
Signamax 100-36MM 10G XFP optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
1 902 Kč –76 %
375,21 Kč bez DPH
454 Kč / ks
53904921
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
317 Kč –10 %
235,54 Kč bez DPH
285 Kč / ks
53904902
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
227,27 Kč bez DPH
275 Kč / ks
53904901

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem