Držák antény na stožár mini, žárový zinek, délka 20cm
Kód: ED1232409Detailní popis produktu
Držák antény na stožár mini, délka 20cm
Držák vhodný k připevnění na stožár nebo svislou trubku, pro uchycení satelitních parabol a větších antén.| Technické specifikace: | |
| Délka odsazení: | 200 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Průměr trubky: | 32 mm |
| Základna: | 3mm silný protikus k uchycení na trubku 20-76mm |
| Povrchová úprava: | žárový zinek |
| Baleno: | protikus-tl.materiálu 3mm, 2x vratový šroub 10x120mm závit 60mm, 2x podložka, 2x matka |
| Hmotnost: | 1,1kg |
Kód produktu: ED1232409
Part no.: K20S32Z
EAN: 1232409
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232409 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
