Držák antény na zeď, tvar T, žárový zinek, délka 40cm
Kód: ED1232401Detailní popis produktu
Držák antény na zeď, tvar T, délka 40cm
Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení parabolických a WIFI antén.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 400 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Průměr trubky: | 42 mm |
| Základna: | tvar T rozměry-240x50x5mm, 210x50x5mm, uchycení ve třech bodech |
| Povrchová úprava: | žárový zinek |
| Hmotnost: | 2,16 kg |
Kód produktu: ED1232401
Part no.: K40T42Z
EAN: 1232401
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232401 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
