Držák antény na zeď - otočený, galvanický zinek, délka 25cm
Kód: ED1232372Detailní popis produktu
Držák antény na zeď - otočený, délka 25cm
Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení internetových a malých DVB-T antén.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 250 mm |
| Výška: | 130mm |
| Průměr trubky: | 28 mm |
| Základna: | tvar I rozměry-120x30x5mm |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 0,6kg |
Kód produktu: ED1232372
Part no.: K25I28H
EAN: 1232372
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232372 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
