Eaton 9PX 1000i RT2U, ON-LINE, UPS 1000VA / 1000W, LCD, rack/tower
Kód: ED768528Detailní popis produktu
| Obecné vlastnosti | |
|---|---|
| Název výrobku | UPS Eaton 9PX |
| Katalogové číslo | 9PX1000IRT2U |
| Délka/hloubka produktu | 45 cm |
| Výška výrobku | 8.65 cm |
| Šířka výrobku | 44 cm |
| Hmotnost výrobku | 17.4 kg |
| Soulad | Opatřeno značkou CE TUV cULus Listed CSA 22.2 FCC part 15 Class B CISPR22 Class B |
| Certifikace | IEC/EN 62040-1 UL 1778 IEC/EN 62040-2 CE cULus Listed EAC ENERGY STAR certified |
| Technické údaje produktu | |
| Sekundární frekvence - max. | 60 Hz |
| Křivka výstupního napětí | Sinusový výstup |
| Maximální počet bateriových modulů | 4 |
| Výkon | 1000 W |
| Výstupní účiník | 1 |
| Provedení | Rack/tower |
| Zkreslení napětí výstupu (lineární zátěž) – max. | 3 |
| Zahrnuje síťovou kartu | Ne |
| Zapojení vstupu | C14 |
| Vstupní napětí – min. | 100 V |
| Výstupní napětí – max. | 240 V |
| Sekundární frekvence - min. | 50 Hz |
| Výměna baterie | Interní baterie vyměnitelné za provozu a rozšířené bateriové moduly (EBM) |
| Typ baterie | Uzavřený, olověný |
| Účinnost | 91,5 |
| Konstrukční typ | Zařízení 482,6 mm (19 palců) |
| Výstupní napětí – min. | 200 V |
| Barva | Černá/stříbrná |
| Prodloužená výdrž baterie | Ano |
| Rozsah výstupního napětí | 200/208/220/230/240 V +/- 1% |
| Topologie | Online / dvojitá konverze |
| Jmenovitý BDU | Online: 290 |
| Účinnost (úsporný režim) | 97,5 |
| Doba chodu s poloviční zátěží | 16.5 min |
| Vstupní jmenovité napětí | Výchozí nastavení 230 V (200/208/220/230/240 V) |
| Vstupní účiník | Vyšší než 0,99 |
| Rozsah vstupní frekvence | 40-70 Hz |
| Vnitřní přemostění | Ano |
| Vstupní napětí – max. | 276 V |
| Typ napětí | AC |
| Fáze (výstup) | 1 |
| Funkce automatického vypnutí | Ano |
| Počet výstupů C13 | 8 |
| Jmenovitý výkon VA | 1000 VA |
| Bezpotenciálový spínací kontakt | Ano |
| Zásuvka | (8) C13 |
| Fáze (vstup) | 1 |
| Hladina hluku | Méně než 35 dB ve vzdálenosti 1 metr |
| Typ přívodu | 1 |
| Uživatelské rozhraní | Vícejazyčný grafický LCD displej |
| Počet baterií | 4 |
| Velikost skříně | 2U |
| Napětí | 230 V |
| Hot-swap výkon | Ne |
| Rozsah teplot | 0° až 40 °C (32° až 104 °F) |
| Ethernetové rozhraní | Ne |
| Relativní vlhkost | 0-96% nekondenzující |
| Sada pro montáž do skříně | Ano |
| Výstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Doba běhu při plném zatížení | 6 min |
| Typ rozhraní | Jiná |
| Primární frekvence - min | 40 Hz |
| Jmenovité hodnoty baterie | 12 V / 7 Ah |
| Typ | UPS |
| Rozšiřovací sloty | Jeden slot pro volitelnou komunikační kartu |
| Rozsah vstupního napětí | 176-276 V (100-276 V se snížením výkonu) |
| Jmenovitá frekvence | 50/60 Hz |
| Primární frekvence - max | 70 Hz |