ELEKTROBOCK Zvonek BZ13-GONG bezdrátový bateriový bílá
Kód: 11.117.893Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
DOBA DODÁNÍ JE POUZE ORIENTAČNÍ, DOPORUČUJEME SE PŘED OBJEDNÁNÍM PŘEDEM ZEPTAT NA PŘESNĚJŠÍ DATUM NASKLADNĚNÍ.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Popis produktu:
Bateriový bezdrátový zvonek s elegantním stojánkem.
Vlastnosti:
- Spotřeba přijímače je méně jak 350 μA
- Přenos signálu na frekvenci 433,92 MHz
- Kódovaný digitální přenos, ASK modulace
- Zvuk přijímače trojhlasý GONG
- Optická signalizace zvonění na přijímači
- Tlačítko s přijímačem je spárováno z výroby
- Možnost dokoupit další nebo náhradní tlačítko
- Vysílač je napájen 12 V baterií L1028 (23 A alkalická) - součást balení
- Možnost připevnit přijímač na zeď
- Stojánek - součást balení
- Optická signalizace (červená LED) vysílání na tlačítku
- Rámeček na jmenovku
- Dosah v zástavbě cca 20 m
- Dosah na volné ploše cca 100 m
Technické parametry:
| Typ zvonku | bezdrátový |
|---|---|
| Napájení | bateriové (2x1,5 V, R6/AA) |
| Hlasitost | 60 dB |
| Zvuk | gong |
| Spotřeba | 0 VA |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 50 °C |
| Dosah na volné ploše | 100 m |
| Dosah v zástavbě | 20 m |
| Citlivost | -90 dBm |
| Vysílač | |
| Napájení | 12, 0 V L1028, 23A |
| Vf výkon | 0,02 mW |
| Frekvence | 433, 92 MHz |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Životnost baterie | 2 roky |
| Pracovní teplota | -10 °C až 40 °C |
Kód produktu: 11.117.893
EAN: 8594012227019
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domovní zvonky |
|---|---|
| EAN: | 8594012227019 |
| Dodavatel: | Elfetex |
