HPE 5600HI 24P PoE8 MGig 1 Slot Sw
Kód: HPNS0S34ADetailní popis produktu
Kód produktu: HPNS0S34A
Part no.: S0S34A
EAN: HPNS0S34A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové routery |
|---|---|
| EAN: | HPNS0S34A |
| Provedení switche: | Do racku |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Rychlost LAN max.: | 10 Gbps |
| Optika: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Obsahuje switch: | Ano |
| HDMI (počet): | 0 ks |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Počet LAN portů: | 24 |
| PoE: | In/Out (vstup i výstup) |
| PoE In standard: | 802.3bt (max. 90W) - PoE++ |
| PoE Out standard: | 802.3bt (max. 90W) - PoE++ |
| PoE power budget (W): | 501 a více |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
