LEXI-Net 19" nástěnný rozvaděč 9U 600x450, nosnost 60 kg, skleněné dveře, rozložený, černý
Kód: ED1232024Detailní popis produktu
LEXI-Net 19" nástěnný rozvaděč 9U
šířka 600mm, hloubka 450mm, nosnost 60 kg, skleněné dveře, rozložený, černý
| Technické specifikace: | |
| Rozměr: | 19" |
| Výška: | 9U (501 mm) |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Materiál: | za studena válcovaná ocel |
| Tloušťka: | konstrukční díly 2,0 mm ostatní 1,2 mm |
| Povrchová úprava: | komaxitová vypalovaná barva RAL9005 - černá antikorozní úprava |
| Nosnost: | 60 kg |
Kód produktu: ED1232024
Part no.: LN9U-60/45-B
EAN: 725765541697
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Datové rozvaděče |
|---|---|
| EAN: | 725765541697 |
| Typ datového rozvaděče: | Nástěnné 19" |
| Výška rozvaděče (U): | 9 |
| Šířka (mm): | 600 |
| Hloubka (mm): | 450 |
| Barva rozvaděče: | Černá |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
