LEXI-Net 19" nástěnný rozvaděč Basic 9U 525x450, skleněné dveře, bez zad, rozložený, šedý
Kód: ED1232026Detailní popis produktu
LEXI-Net 19" nástěnný rozvaděč Basic 9U
šířka 525mm, hloubka 450mm, skleněné dveře, bez zad, rozložený, šedý
| Technické specifikace: | |
| Rozměr: | 19" |
| Výška: | 9U (450 mm) |
| Šířka: | 525 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Materiál: | ocel |
| Tloušťka: | 0,8 mm |
| Povrchová úprava: | práškový nástřik barva RAL7035 - šedá |
Kód produktu: ED1232026
Part no.: LX19-9U-450GG
EAN: 5907222250556
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Datové rozvaděče |
|---|---|
| EAN: | 5907222250556 |
| Typ datového rozvaděče: | Nástěnné 19" |
| Výška rozvaděče (U): | 9 |
| Hloubka (mm): | 450 |
| Barva rozvaděče: | Šedá |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
