LEXI-Net 19" stojanový rozvaděč 42U 600x1000 rozebiratelný, kolečka, 1000kg, perforované dveře, černý
Kód: ED1232335Detailní popis produktu
LEXI-Net 19" stojanový rozvaděč 42U
šířka 600mm, hloubka 1000mm, nosnost 1000 kg, přední a zadní perforované dveře, složený (lze rozmontovat), černý Obsahuje:
- kolečka (v balení i nožičky)
- zámky na všech dveřích
| Technické specifikace: | |
| Rozměr: | 19" |
| Výška: | 42U (2055mm) |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 1000 mm |
| Materiál: | za studena válcovaná ocel |
| Tloušťka: | konstrukční díly 2,0 mm ostatní 1,2 mm |
| Povrchová úprava: | komaxitová vypalovaná barva černá antikorozní úprava |
| Nosnost: | 1000 kg |
Kód produktu: ED1232335
Part no.: LS42U-60/100-SB
EAN: 1232335
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Datové rozvaděče |
|---|---|
| EAN: | 1232335 |
| Typ datového rozvaděče: | Stojanové 19" |
| Výška rozvaděče (U): | 42 |
| Šířka (mm): | 600 |
| Hloubka (mm): | 1000 |
| Barva rozvaděče: | Černá |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
