CISCO

Cena

6167798
16167798
402 položek celkem
Cisco SG250X-24-K9-EU
13 738,84 Kč bez DPH
16 624 Kč
51301633801
Cisco IP Phone CP-8841-3PCC-K9=
Cisco IP Phone CP-8841-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
5 002,48 Kč bez DPH
6 053 Kč
5155752
Cisco IP Phone CP-7841-3PCC-K9=
Cisco IP Phone CP-7841-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
3 547,93 Kč bez DPH
4 293 Kč
5155733
Cisco IP Phone CP-6821-3PCC-K9=
Cisco IP Phone CP-6821-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
1 800 Kč bez DPH
2 178 Kč
51557120
Cisco WS-C2960X-48FPS-L,48xGigE PoE 740W, 4x SFP
85 763,64 Kč bez DPH
103 774 Kč
51551688
Cisco WS-C2960X-24TS-L, 24xGigE, 4x SFP, LAN Base
33 671,90 Kč bez DPH
40 743 Kč
51551681
Cisco WS-C2960L-24PS-LL (24xGE, 4xSFP, LL, PoE)
31 934,71 Kč bez DPH
38 641 Kč
515516285
Cisco SG350-20-K9-EU
Cisco SG350-20-K9-EU
Na dotaz (není skladem)
8 057,85 Kč bez DPH
9 750 Kč
513015481
Cisco SG350-10SFP-K9-EU
Cisco SG350-10SFP-K9-EU
Na dotaz (není skladem)
8 410,74 Kč bez DPH
10 177 Kč
513015461
Cisco SF350-24-K9-EU
Cisco SF350-24-K9-EU
Na dotaz (není skladem)
5 275,21 Kč bez DPH
6 383 Kč
513015267
Cisco SG250-08HP-K9-EU
5 003,31 Kč bez DPH
6 054 Kč
513015221
Cisco SG110-16 16-Port Gigabit Switch
3 284,30 Kč bez DPH
3 974 Kč
513014549
Cisco RV345 Dual WAN Gigabit VPN Router
7 680,99 Kč bez DPH
9 294 Kč
513013104
Cisco RV340 Dual WAN Gigabit VPN Router
5 328,10 Kč bez DPH
6 447 Kč
513013103
Cisco SG550XG-8F8T, 16x 10G Stackable Mng Switch
92 451,24 Kč bez DPH
111 866 Kč
513016365
Cisco SG350X-24P-K9-EU
19 191,74 Kč bez DPH
23 222 Kč
51301633809
Cisco SG220-26P-K9-EU 26xGigabit PoE Smart+ Switch
9 351,24 Kč bez DPH
11 315 Kč
513015036
Cisco SG250X-48P-K9-EU
28 177,69 Kč bez DPH
34 095 Kč
51301633804
Cisco SG350X-48P-K9-EU
31 305,79 Kč bez DPH
37 880 Kč
51301633812
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=
Na dotaz (není skladem)
7 960,33 Kč bez DPH
9 632 Kč
5139010020
Cisco SFP-H10GB-ACU7M=
Cisco SFP-H10GB-ACU7M=
Na dotaz (není skladem)
6 990,91 Kč bez DPH
8 459 Kč
5139010019
Cisco SFP-H10GB-CU3M=
Cisco SFP-H10GB-CU3M=
Na dotaz (není skladem)
1 942,15 Kč bez DPH
2 350 Kč
5139010018
Cisco SFP-H10GB-CU5M=
Cisco SFP-H10GB-CU5M=
Na dotaz (není skladem)
2 160,33 Kč bez DPH
2 614 Kč
5139010017
Cisco SFP-H10GB-CU2M=
Cisco SFP-H10GB-CU2M=
Na dotaz (není skladem)
1 942,15 Kč bez DPH
2 350 Kč
5139010016
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M=
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M=
Na dotaz (není skladem)
1 942,15 Kč bez DPH
2 350 Kč
5139010015
Cisco SFP-H10GB-CU1M=
Cisco SFP-H10GB-CU1M=
Na dotaz (není skladem)
1 440,50 Kč bez DPH
1 743 Kč
5139010014
Cisco SFP-10G-SR-S= (10GBASE-SR SFP Module)
9 609,09 Kč bez DPH
11 627 Kč
5139010013
Cisco SFP-10G-SR= (10GBASE-SR SFP Module)
13 657,85 Kč bez DPH
16 526 Kč
5139010012
Cisco SFP-10G-LR-S=
Cisco SFP-10G-LR-S=
Na dotaz (není skladem)
27 449,59 Kč bez DPH
33 214 Kč
5139010011
Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)
50 816,53 Kč bez DPH
61 488 Kč
5139010010
Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T)
Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T)
Na dotaz (není skladem)
6 027,27 Kč bez DPH
7 293 Kč
5139010009
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
Na dotaz (není skladem)
6 696,69 Kč bez DPH
8 103 Kč
5139010008
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
10 680,17 Kč bez DPH
12 923 Kč
5139010007
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)
13 323,97 Kč bez DPH
16 122 Kč
5139010006
Cisco GLC-GE-100FX=
Cisco GLC-GE-100FX=
Na dotaz (není skladem)
4 856,20 Kč bez DPH
5 876 Kč
5139010005
Cisco GLC-FE-100FX-RGD= (Fast MM Rugged SFP)
5 341,32 Kč bez DPH
6 463 Kč
5139010004
Cisco GLC-FE-100FX=
Cisco GLC-FE-100FX=
Na dotaz (není skladem)
4 856,20 Kč bez DPH
5 876 Kč
5139010003
Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)
2 770,25 Kč bez DPH
3 352 Kč
5139010002
Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)
5 537,19 Kč bez DPH
6 700 Kč
5139010001
Meraki MS120-8LP/MX65 Repl. Power Adapter (90WAC)
3 142,15 Kč bez DPH
3 802 Kč
5135M6MA0091
Cisco Business 240AC Access Point, 802.11ac Wave 2, 4x4:4 MIMO– 5 Packs
33 441 Kč –5 %
26 135,54 Kč bez DPH
31 624 Kč
51311W0012
Cisco Business 240AC Access Point, 802.11ac Wave 2, 4x4:4 MIMO– 3 Packs
20 335 Kč –5 %
15 894,21 Kč bez DPH
19 232 Kč
51311W0011
Cisco Business 240AC Access Point, 802.11ac Wave 2, 4x4:4 MIMO
6 826 Kč –5 %
5 334,71 Kč bez DPH
6 455 Kč
51311W0010
Cisco Business 145AC Access Point- Wall Plate, 802.11ac Wave 2, 2x2:2 MIMO
5 561 Kč –5 %
4 347,11 Kč bez DPH
5 260 Kč
51311W0004
Cisco Business 140AC Access Point, 802.11ac Wave 2, 2x2:2 MIMO – 5 Packs
23 226 Kč –5 %
18 152,89 Kč bez DPH
21 965 Kč
51311W0003
Cisco Business 140AC Access Point, 802.11ac Wave 2, 2x2:2 MIMO – 3 Packs
14 072 Kč –5 %
10 997,52 Kč bez DPH
13 307 Kč
51311W0002
Cisco Business 140AC Access Point, 802.11ac Wave 2, 2x2:2 MIMO
4 744 Kč –5 %
3 708,26 Kč bez DPH
4 487 Kč
51311W0001
Cisco MV72X Outdoor Dome Camera With 256GB Storage
52 672 Kč –5 %
41 166,12 Kč bez DPH
49 811 Kč
5135M2MV0030
Cisco Meraki MV22X Indoor Varifocal Dome Camera
47 655 Kč –5 %
37 245,45 Kč bez DPH
45 067 Kč
5135M2MV00100
Cisco CP-PWR-CUBE-3=
1 060 Kč –5 %
Cisco CP-PWR-CUBE-3=
Na dotaz (není skladem)
829,75 Kč bez DPH
1 004 Kč
51556038
Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)
65 020 Kč –5 %
50 816,53 Kč bez DPH
61 488 Kč
51551650
Cisco IP Phone CP-BEKEM-3PCC= Key Expansion Module
12 177 Kč –5 %
9 516,53 Kč bez DPH
11 515 Kč
5155759
Cisco IP Phone CP-8865-3PCC-K9=
9 879 Kč –5 %
Cisco IP Phone CP-8865-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
7 721,49 Kč bez DPH
9 343 Kč
5155756
Cisco IP Phone CP-8845-3PCC-K9=
7 147 Kč –5 %
Cisco IP Phone CP-8845-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
5 585,95 Kč bez DPH
6 759 Kč
5155755
Cisco IP Phone CP-8861-3PCC-K9=
8 886 Kč –5 %
Cisco IP Phone CP-8861-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
6 944,63 Kč bez DPH
8 403 Kč
5155754
Cisco IP Phone CP-8851-3PCC-K9=
7 643 Kč –5 %
Cisco IP Phone CP-8851-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
5 973,55 Kč bez DPH
7 228 Kč
5155753
Cisco IP Phone CP-8811-3PCC-K9=
6 154 Kč –5 %
Cisco IP Phone CP-8811-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
4 809,92 Kč bez DPH
5 820 Kč
5155751
Cisco IP Conference Phone CP-7832-3PCC-K9=
12 363 Kč –5 %
9 662,81 Kč bez DPH
11 692 Kč
5155735
Cisco IP Phone CP-7861-3PCC-K9=
4 911 Kč –5 %
Cisco IP Phone CP-7861-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
3 838,84 Kč bez DPH
4 645 Kč
5155734
Cisco IP Phone CP-7821-3PCC-K9=
3 172 Kč –5 %
Cisco IP Phone CP-7821-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
2 479,34 Kč bez DPH
3 000 Kč
5155732
Cisco IP Phone CP-7811-3PCC-K9=
2 427 Kč –5 %
Cisco IP Phone CP-7811-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
1 897,52 Kč bez DPH
2 296 Kč
5155731
Cisco IP Phone CP-6851-3PCC-K9=
3 545 Kč –5 %
Cisco IP Phone CP-6851-3PCC-K9=
Na dotaz (není skladem)
2 770,25 Kč bez DPH
3 352 Kč
5155716
Cisco IP Phone CP-6851-3PW-CE-K9= with power adapter
3 918 Kč –5 %
3 061,98 Kč bez DPH
3 705 Kč
5155715
Cisco IP Phone CP-6841-3PW-CE-K9= with power adapter
2 799 Kč –5 %
2 187,60 Kč bez DPH
2 647 Kč
5155713
Cisco CP-PWR-CUBE-4=
812 Kč –5 %
Cisco CP-PWR-CUBE-4=
Na dotaz (není skladem)
635,54 Kč bez DPH
769 Kč
515560381
Cisco GLC-GE-100FX=
6 213 Kč –5 %
Cisco GLC-GE-100FX=
Skladem (2 ks)
4 856,20 Kč bez DPH
5 876 Kč
51552869
Cisco GLC-FE-100FX=
6 213 Kč –5 %
Cisco GLC-FE-100FX=
Skladem (2 ks)
4 856,20 Kč bez DPH
5 876 Kč
51552865
Cisco WS-C2960X-24PSQ-L, 24xGigE PoE 92W, 2x SFP
83 336 Kč –5 %
65 130,58 Kč bez DPH
78 808 Kč
51551716
Cisco WS-C2960X-48FPD-L,48xGigE PoE 740W,2x10GSFP+
133 030 Kč –5 %
103 968,60 Kč bez DPH
125 802 Kč
51551691
Cisco WS-C2960X-48LPD-L,48xGigE PoE 370W,2x10GSFP+
138 411 Kč –5 %
108 173,55 Kč bez DPH
130 890 Kč
51551690
Cisco WS-C2960X-48TD-L,48xGigE, 2x10G SFP+, LAN B
115 741 Kč –5 %
90 457,02 Kč bez DPH
109 453 Kč
51551689
Cisco WS-C2960X-48LPS-L,48xGigE PoE 370W, 4x SFP
100 645 Kč –5 %
78 658,68 Kč bez DPH
95 177 Kč
51551687
Cisco WS-C2960X-48TS-LL, 48xGigE, 2x SFP, LAN Lite
88 553 Kč –5 %
69 208,26 Kč bez DPH
83 742 Kč
51551686
Cisco WS-C2960X-48TS-L, 48xGigE, 4x SFP, LAN Base
75 462 Kč –5 %
58 976,86 Kč bez DPH
71 362 Kč
51551685
Cisco WS-C2960X-24PD-L,24xGigE,PoE 370W,2x10G SFP+
95 055 Kč –5 %
74 290,08 Kč bez DPH
89 891 Kč
51551684
Cisco WS-C2960X-24TD-L, 24xGigE, 2x10G SFP+, LAN B
98 986 Kč –5 %
77 361,98 Kč bez DPH
93 608 Kč
51551683
Cisco WS-C2960X-24TS-LL, 24xGigE, 2x SFP, LAN Lite
49 430 Kč –5 %
38 630,58 Kč bez DPH
46 743 Kč
51551682
Cisco WS-C2960X-24PS-L, 24xGigE PoE 370W, 4x SFP
57 474 Kč –5 %
44 919,01 Kč bez DPH
54 352 Kč
51551680
8 945 Kč –5 %
6 991,74 Kč bez DPH
8 460 Kč
51551658
Cisco SFP-H10GB-CU3M=
2 486 Kč –5 %
1 943,80 Kč bez DPH
2 352 Kč
51551657
Cisco SFP-H10GB-CU5M=
2 766 Kč –5 %
2 161,98 Kč bez DPH
2 616 Kč
51551656
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M=
2 486 Kč –5 %
1 943,80 Kč bez DPH
2 352 Kč
515516553
Cisco WS-C2960L-48PS-LL (48xGE, 4xSFP, LL, PoE)
64 759 Kč –5 %
50 611,57 Kč bez DPH
61 240 Kč
515516287
Cisco WS-C2960L-48TS-LL (48xGE, 4xSFP, LL)
40 476 Kč –5 %
31 633,88 Kč bez DPH
38 277 Kč
515516286
Cisco WS-C2960L-24TS-LL (24xGE, 4xSFP, LL)
24 479 Kč –5 %
19 132,23 Kč bez DPH
23 150 Kč
5155162845
Cisco WS-C2960L-16PS-LL (16xGE, 2xSFP, LL, PoE)
26 889 Kč –5 %
21 014,88 Kč bez DPH
25 428 Kč
515516284
Cisco WS-C2960L-16TS-LL (16xGE, 2xSFP, LL)
23 033 Kč –5 %
18 001,65 Kč bez DPH
21 782 Kč
515516283
Cisco WS-C2960L-SM-8PS (8xGE, 2x 1G SFP)
10 436 Kč –5 %
8 156,20 Kč bez DPH
9 869 Kč
5155162820
Cisco WS-C2960L-8PS-LL (8xGE, 2xSFP, LL, PoE)
15 132 Kč –5 %
11 825,62 Kč bez DPH
14 309 Kč
515516282
Cisco WS-C2960L-8TS-LL (8xGE, 2xSFP, LL)
14 843 Kč –5 %
11 600,83 Kč bez DPH
14 037 Kč
515516281
Meraki MG21E Cellular Gateway Extern. Antena-world
23 710 Kč –5 %
18 529,75 Kč bez DPH
22 421 Kč
5135M8MGHW002
Meraki MG21 Cellular Gateway – Worldwide
21 200 Kč –5 %
16 570,25 Kč bez DPH
20 050 Kč
5135M8MGHW001
630 Kč –5 %
Wireless MX Replacement Antenna
Na dotaz (není skladem)
492,56 Kč bez DPH
596 Kč
5135M6MA028
Cisco Meraki 100 GbE QSFP+ SR4
50 050 Kč –5 %
Cisco Meraki 100 GbE QSFP+ SR4
Na dotaz (není skladem)
39 116,53 Kč bez DPH
47 331 Kč
5135M6MA0221
Cisco Meraki 40 GbE QSFP+ SR-BD Fiber Transceiver
27 473 Kč –5 %
21 471,07 Kč bez DPH
25 980 Kč
5135M6MA022
Cisco Meraki 40 GbE QSFP+ CSR4 Fiber Transceiver
75 136 Kč –5 %
58 723,14 Kč bez DPH
71 055 Kč
5135M6MA021
Cisco Meraki 40 GbE QSFP+ SR4 Fiber Transceiver
75 136 Kč –5 %
58 723,14 Kč bez DPH
71 055 Kč
5135M6MA019
Cisco Meraki 1 GbE SFP Copper Module
9 912 Kč –5 %
7 747,11 Kč bez DPH
9 374 Kč
5135M6MA018
Cisco Meraki 1 GbE SFP SX Fiber Transceiver
12 546 Kč –5 %
9 805,79 Kč bez DPH
11 865 Kč
5135M6MA017
Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver
24 963 Kč –5 %
19 510,74 Kč bez DPH
23 608 Kč
5135M6MA016
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 402 položek celkem