Mikrotik

Cena

5911176
15911176
109 položek celkem
Router Mikrotik RB3011UiAS-RM montáž do 19" racku, napájecí adaptér, RouterOS L5
4 355 Kč –13 %
3 144,63 Kč bez DPH
3 805 Kč / ks
PNT52949868
SFP modul Mikrotik S-3553LC20D WDM, pár, SM, 1.25G (20km)
1 814 Kč –8 %
1 377,69 Kč bez DPH
1 667 Kč / ks
PNT5291726
Zdroj Mikrotik 24V, 4A náhradní pro CCR1016 a CCR1036
790 Kč –7 %
605,79 Kč bez DPH
733 Kč / ks
PNT52901777
Router Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM 48x GLAN, 4x SPF+, 2x QSFP
11 990 Kč –12 %
8 745,45 Kč bez DPH
10 582 Kč / ks
PNT52949948
SFP modul Mikrotik S-31DLC20D SM, 20km, 1.25G
500,83 Kč bez DPH
606 Kč / ks
PNT5291724
Venkovní jednotka Mikrotik Wireless Wire Cube 60GHz, kompletní spoj
4 804,13 Kč bez DPH
5 813 Kč / ks
PNT52949963
Venkovní jednotka Mikrotik wAP 60G AP 60GHz, L4, Access Point
2 552,89 Kč bez DPH
3 089 Kč / ks
PNT52949905
Router Mikrotik FiberBox 5x SFP, RO L5
1 640,50 Kč bez DPH
1 985 Kč / ks
PNT52917267
RouterBoard Mikrotik RB750Gr3 hEX router, 256MB RAM, 5xGLAN, vč. L4
1 450 Kč –9 %
1 094,21 Kč bez DPH
1 324 Kč / ks
PNT52949853
RouterBoard Mikrotik hEX S 5x GLAN, 1x SFP, USB, L4, PSU
1 990 Kč –23 %
1 259,50 Kč bez DPH
1 524 Kč / ks
PNT52949919
SFP modul Mikrotik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul
1 599 Kč –10 %
1 185,12 Kč bez DPH
1 434 Kč / ks
PNT52949904
Kabel Mikrotik S+DA0003 SFP/SFP+, 3m
838,84 Kč bez DPH
1 015 Kč / ks
PNT52949850
Venkovní jednotka Mikrotik Wireless Wire nRAY 60GHz, L3, kompletní spoj
7 490 Kč –12 %
5 468,60 Kč bez DPH
6 617 Kč / ks
PNT52949957
Switch Mikrotik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT - netPower 15FR 16x LAN, 2x SFP, reverzní POE PNT52949952
Držák Mikrotik solidMOUNT kovový, pro LHG jednotky
628,93 Kč bez DPH
761 Kč / ks
PNT52949922
Propojovací kabel Mikrotik S+DA0001 SFP/SFP+, 1m
613,22 Kč bez DPH
742 Kč / ks
PNT52949817
Venkovní jednotka Mikrotik RBwAPG-60ad kit 60GHz spoj, ROS L3, kompletní spoj
4 990 Kč –3 %
3 995,87 Kč bez DPH
4 835 Kč / ks
PNT52949901
Venkovní jednotka Mikrotik LHG Wireless Wire Dish 60GHz, L3, kompletní spoj
7 991 Kč –19 %
5 363,64 Kč bez DPH
6 490 Kč / ks
PNT52949910
Switch Mikrotik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN 24x GLan, 2x SFP+
4 990 Kč –9 %
3 733,88 Kč bez DPH
4 518 Kč / ks
PNT52949951
Router Mikrotik CCR1009-7G-1C-PC 8x GLan, 1x SFP, rack
11 490 Kč –16 %
7 955,37 Kč bez DPH
9 626 Kč / ks
PNT52917262
POE Mikrotik GPEN21 Gigabitový fixní chytrý injektor
612,40 Kč bez DPH
741 Kč / ks
PNT52922591
Držák Mikrotik quickMOUNT-X pro SXTsq
99 Kč –7 %
76,03 Kč bez DPH
92 Kč / ks
PNT52949956
Switch Mikrotik netPower 16P CRS318-16P-2S+OUT
5 304,96 Kč bez DPH
6 419 Kč / ks
PNT52949959
Zdroj Mikrotik 48V 2A pro RouterBOARD, ALIX
389,26 Kč bez DPH
471 Kč / ks
PNT52901756
Router Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU, rack
8 990 Kč –8 %
6 847,11 Kč bez DPH
8 285 Kč / ks
PNT52917266
Router Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM ROS L5, 1x LAN, 24x SFP+ 10G, 2x QSFP+ 40G
11 990 Kč –7 %
9 236,36 Kč bez DPH
11 176 Kč / ks
PNT52949835
SFP modul Mikrotik S-RJ01 RJ-45, 10/100/1000Mbit, 100m, 1.25G
757 Kč –16 %
524,79 Kč bez DPH
635 Kč / ks
PNT52917252
Venkovní jednotka Mikrotik LHG LTE kit s R11e-LTE, ROS L3
3 071,07 Kč bez DPH
3 716 Kč / ks
PNT52949927
Zdroj Mikrotik PW48V-12V150W Hot Swap napájecí, pro CCR1072-1G-8S+, 12V, 150W -48V DC telecom
2 690 Kč –11 %
1 982,64 Kč bez DPH
2 399 Kč / ks
PNT52901793
RouterBoard Mikrotik RB4011iGS+RM 10x GLAN, L5, Rack
4 990 Kč –14 %
3 544,63 Kč bez DPH
4 289 Kč / ks
PNT52949917
POE Mikrotik GPER Gigabitový pasivní ethernetový repeater
438,02 Kč bez DPH
530 Kč / ks
PNT52922590
Venkovní jednotka Mikrotik wAP LoRa8 kit 2,4GHz, ROS L4, (EU, Rusko, Indie, atd.)
4 290 Kč –8 %
3 264,46 Kč bez DPH
3 950 Kč / ks
PNT52949944
Kabel Mikrotik SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m
1 291 Kč –1 %
1 057,85 Kč bez DPH
1 280 Kč / ks
PNT52917254
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP mini LTE kit venkovní, s R11e-LTE, ROS L4
3 190 Kč –6 %
2 489,26 Kč bez DPH
3 012 Kč / ks
PNT52949925
Switch Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM ROS L5, 4x GLAN, 20x SFP, 4x SFP+
8 990 Kč –8 %
6 865,29 Kč bez DPH
8 307 Kč / ks
PNT52949914
Pigtail Mikrotik SMASMA SMA(M)/SMA(M), 1m
225,62 Kč bez DPH
273 Kč / ks
PNT52923824
Anténa Mikrotik mANT LTE MTAO-LTE-5D-SQ 5o 5dBi , 2x SMA
590 Kč –16 %
409,09 Kč bez DPH
495 Kč / ks
PNT52949913
Sada Mikrotik K-50 locking kit pro wSAP a wAP
48,76 Kč bez DPH
59 Kč / ks
PNT52949908
Nástroj Mikrotik Woobm-USB bezdrátový konfigurační USB
364,46 Kč bez DPH
441 Kč / ks
PNT52901593
Venkovní jednotka Mikrotik wAP LTE Kit 2,4GHz, ROS L4
2 990 Kč –5 %
2 355,37 Kč bez DPH
2 850 Kč / ks
PNT52949899
Redukce Mikrotik USB 5V injektor
Redukce Mikrotik USB 5V injektor
Na dotaz (není skladem)
80,99 Kč bez DPH
98 Kč / ks
PNT52901771
Anténa Mikrotik MTAS-5G-15D120 sektorová Dual mANT 15s, 5GHz, 15dBi, 120°, 2x RPSMA
1 076,86 Kč bez DPH
1 303 Kč / ks
PNT52949867
Anténa Mikrotik MTAS-5G-19D120 sektorová Dual mANT 19s, 5GHz, 19dBi, 120°, 2x RPSMA
2 405 Kč –6 %
1 866,94 Kč bez DPH
2 259 Kč / ks
PNT52949866
Montážní krabice Mikrotik pro RB912UAG
190,91 Kč bez DPH
231 Kč / ks
PNT52949833
Montážní krabice Mikrotik pro RB2011 (montážní vana)
222,31 Kč bez DPH
269 Kč / ks
PNT5294152
POE Mikrotik Gigabit injector
162,81 Kč bez DPH
197 Kč / ks
PNT5292259
Převodník Mikrotik RBFTC11 Gigabit media konvertor Eth/Optika, SFP
999 Kč –10 %
740,50 Kč bez DPH
896 Kč / ks
PNT52917261
RouterBoard Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN 10x GLAN, 1x SFP+, L5, 1733 + 300Mbps 5 / 2,4GHz
6 590 Kč –17 %
4 523,97 Kč bez DPH
5 474 Kč / ks
PNT52949916
Držák Mikrotik quickMOUNT PRO pro LHG jednotky, nastavitelný
250 Kč –10 %
186,78 Kč bez DPH
226 Kč / ks
PNT52949894
Anténa Mikrotik HGO-antenna-OUT venkovní, RSMA male
299 Kč –10 %
222,31 Kč bez DPH
269 Kč / ks
PNT52949953
Konvektor Mikrotik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V PoE konvertor
685 Kč –7 %
528,93 Kč bez DPH
640 Kč / ks
PNT52908897
RouterBoard Mikrotik RB800 RB800 Level5, 4x miniPCI, 3x GB LAN, 256 MB, 1x miniPCIe
8 604 Kč –14 %
6 127,27 Kč bez DPH
7 414 Kč / ks
PNT5290227
Zdroj Mikrotik 24V 1A 24W pro Mikrotik Routerboard a ALIX
157,02 Kč bez DPH
190 Kč / ks
PNT5290175
Zdroj Mikrotik 19V/3,16A
448 Kč –7 %
342,98 Kč bez DPH
415 Kč / ks
PNT5290181
Nástroj Mikrotik RBMQS Mobile Quick Setup tool
590 Kč –1 %
480,99 Kč bez DPH
582 Kč / ks
PNT52901595
Venkovní jednotka Mikrotik wAP ac 4G Kit 2,4/5GHz, ROS L4
4 290 Kč –8 %
3 264,46 Kč bez DPH
3 950 Kč / ks
PNT52949943
Venkovní jednotka Mikrotik wAP ac LTE Kit 2,4/5GHz, ROS L4
4 290 Kč –8 %
3 264,46 Kč bez DPH
3 950 Kč / ks
PNT52949942
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP LTE kit ROS L4
4 790 Kč –13 %
3 457,02 Kč bez DPH
4 183 Kč / ks
PNT52949940
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP 4G kit ROS L4
4 790 Kč –13 %
3 457,02 Kč bez DPH
4 183 Kč / ks
PNT52949939
Držák Mikrotik DRP-LTM DINrail PRO kit pro LtAP mini series
183,47 Kč bez DPH
222 Kč / ks
PNT52917269
Zdroj Mikrotik 24V, 2.5A náhradní pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM
590 Kč –10 %
438,02 Kč bez DPH
530 Kč / ks
PNT52901778
Zdroj Mikrotik micro USB, 5V 1A pro MikroTik hAP mini, hAP lite, cAP lite
290 Kč –24 %
182,64 Kč bez DPH
221 Kč / ks
PNT52901776
Anténa Mikrotik všesměrová, 4dBi, 2.4 až 5.8 GHz, s kabelem, MMCX
390 Kč –26 %
238,84 Kč bez DPH
289 Kč / ks
PNT52949933
Anténa Mikrotik všesměrová, 2.4GHz, 5dbi, RPSMA
250 Kč –28 %
148,76 Kč bez DPH
180 Kč / ks
PNT52949932
Venkovní jednotka Mikrotik wAP 4G Kit s R11e-4G, ROS L4
3 290 Kč –9 %
2 480,17 Kč bez DPH
3 001 Kč / ks
PNT52949929
Venkovní jednotka Mikrotik SXT 4G kit, ROS L4 s R11e-4G, L3
3 390 Kč –4 %
2 682,64 Kč bez DPH
3 246 Kč / ks
PNT52949928
Venkovní jednotka Mikrotik LHG 4G kit s R11e-4G, ROS L3
3 990 Kč –1 %
3 264,46 Kč bez DPH
3 950 Kč / ks
PNT52949926
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP mini 4G kit venkovní, s R11e-LTE, ROS L4
3 490 Kč –7 %
2 682,64 Kč bez DPH
3 246 Kč / ks
PNT52949924
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP mini venkovní, bez karty, ROS L4
2 490 Kč –17 %
1 716,53 Kč bez DPH
2 077 Kč / ks
PNT52949923
SFP modul Mikrotik S+C59DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1590nm, 2x LC
4 490 Kč –33 %
2 489,26 Kč bez DPH
3 012 Kč / ks
PNT5291788
SFP modul Mikrotik S+C57DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1570nm, 2x LC
4 490 Kč –33 %
2 489,26 Kč bez DPH
3 012 Kč / ks
PNT5291787
SFP modul Mikrotik S+C55DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1550nm, 2x LC
4 490 Kč –33 %
2 489,26 Kč bez DPH
3 012 Kč / ks
PNT5291786
SFP modul Mikrotik S+C53DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1530nm, 2x LC
4 490 Kč –33 %
2 489,26 Kč bez DPH
3 012 Kč / ks
PNT5291785
SFP modul Mikrotik S+C51DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1510nm, 2x LC
4 490 Kč –33 %
2 489,26 Kč bez DPH
3 012 Kč / ks
PNT5291729
SFP modul Mikrotik S+C47DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1470nm, 2x LC
4 490 Kč –33 %
2 489,26 Kč bez DPH
3 012 Kč / ks
PNT5291727
Držák Mikrotik WMK4011 na zeď pro RB4011
390 Kč –4 %
309,09 Kč bez DPH
374 Kč / ks
PNT52917268
SFP modul Mikrotik S-C61DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
1 291 Kč –33 %
713,22 Kč bez DPH
863 Kč / ks
PNT52917249
SFP modul Mikrotik S-C57DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
1 291 Kč –42 %
615,70 Kč bez DPH
745 Kč / ks
PNT52917247
SFP modul Mikrotik S-C55DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
1 291 Kč –33 %
713,22 Kč bez DPH
863 Kč / ks
PNT52917246
SFP modul Mikrotik S-C53DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
1 390 Kč –7 %
1 068,60 Kč bez DPH
1 293 Kč / ks
PNT52917245
SFP modul Mikrotik S-C51DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
1 291 Kč –33 %
713,22 Kč bez DPH
863 Kč / ks
PNT52917244
SFP modul Mikrotik S-C49DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1490nm, 2x LC
1 291 Kč –33 %
713,22 Kč bez DPH
863 Kč / ks
PNT52917243
SFP modul Mikrotik S-C47DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1470nm, 2x LC
1 291 Kč –33 %
713,22 Kč bez DPH
863 Kč / ks
PNT52917242
Držák Mikrotik LHGmount kovový, pro LHG jednotky
332,23 Kč bez DPH
402 Kč / ks
PNT52949921
RouterBoard Mikrotik CRS326-24G-2S+RM 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 2xSFP+cage, ROS L5, rack
4 790 Kč –11 %
3 511,57 Kč bez DPH
4 249 Kč / ks
PNT52917265
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24xGLan, 2x SFP+, rack
3 490 Kč –12 %
2 524,79 Kč bez DPH
3 055 Kč / ks
PNT52917264
Router Mikrotik RB1100AHx4 DudeEdition 1GB RAM, Quad Core, 13x Gigabit LAN, vč. L6
8 990 Kč –11 %
6 642,98 Kč bez DPH
8 038 Kč / ks
PNT52908992
Router Mikrotik RB960PGS hEX PoE 800MHz CPU, 128MB RAM, 5xGLAN, USB, L4, PSU
2 190 Kč –22 %
1 407,44 Kč bez DPH
1 703 Kč / ks
PNT52949896
Držák Mikrotik quickMOUNT extra pro velké antéy
250 Kč –10 %
186,78 Kč bez DPH
226 Kč / ks
PNT52949895
POE Mikrotik pasivní injektor
99 Kč –1 %
80,99 Kč bez DPH
98 Kč / ks
PNT52901773
Zdroj Mikrotik napájecí adaptér 24V 0,8A pro RouterBOARD, ALIX - 18POW
195,04 Kč bez DPH
236 Kč / ks
PNT52901770
RouterBoard Mikrotik RB911-5HacD 802.11a/n/ac, RouterOS L3, 1xLAN, 2xMMCX
1 190 Kč –16 %
829,75 Kč bez DPH
1 004 Kč / ks
PNT52908173
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 109 položek celkem