Mikrotik

Cena

4873729
14873729
128 položek celkem
Anténa Mikrotik HGO-antenna-OUT venkovní, RSMA male
299 Kč –19 %
200,83 Kč bez DPH
243 Kč
Zdroj Mikrotik 48V 2A pro RouterBOARD, ALIX
308,26 Kč bez DPH
373 Kč
Konvektor Mikrotik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V PoE konvertor
685 Kč –2 %
552,07 Kč bez DPH
668 Kč
POE Mikrotik Gigabit injector
146,28 Kč bez DPH
177 Kč
Zdroj Mikrotik 24V 1A 24W pro Mikrotik Routerboard a ALIX
164 Kč –8 %
124,79 Kč bez DPH
151 Kč
Zdroj Mikrotik 19V/3,16A
448 Kč –16 %
310,74 Kč bez DPH
376 Kč
Držák Mikrotik K-65 Rackové uchycení pro sérii RB4011
159 Kč –13 %
114,05 Kč bez DPH
138 Kč
Nástroj Mikrotik RBMQS Mobile Quick Setup tool
500 Kč bez DPH
605 Kč
POE Mikrotik GPER Gigabitový pasivní ethernetový repeater
379,34 Kč bez DPH
459 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik wAP ac 4G Kit 2,4/5GHz, ROS L4
4 290 Kč –4 %
3 410,74 Kč bez DPH
4 127 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik wAP ac LTE Kit 2,4/5GHz, ROS L4
4 290 Kč –4 %
3 410,74 Kč bez DPH
4 127 Kč
Modem Mikrotik RBSXTR SXT R, ROS L3 (bez LTE modemu)
1 652,89 Kč bez DPH
2 000 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP LTE kit ROS L4
4 790 Kč –9 %
3 613,22 Kč bez DPH
4 372 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP 4G kit ROS L4
4 790 Kč –9 %
3 613,22 Kč bez DPH
4 372 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik LHG R ROS L3 (bez LTE modemu)
2 990 Kč –8 %
2 282,64 Kč bez DPH
2 762 Kč
Router Mikrotik CRS312-4C+8XG-RM ROS L5,1x LAN, 12x GLAN, 4x SFP+ 10G
12 113,22 Kč bez DPH
14 657 Kč
Držák Mikrotik DRP-LTM DINrail PRO kit pro LtAP mini series
166,12 Kč bez DPH
201 Kč
Zdroj Mikrotik 24V, 2.5A náhradní pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM
590 Kč –22 %
379,34 Kč bez DPH
459 Kč
Zdroj Mikrotik 24V, 4A náhradní pro CCR1016 a CCR1036
790 Kč –3 %
631,40 Kč bez DPH
764 Kč
Kabel Mikrotik SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m
1 100 Kč bez DPH
1 331 Kč
Anténa Mikrotik všesměrová, 2.4GHz, 5dbi, RPSMA
250 Kč –33 %
138,02 Kč bez DPH
167 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik wAP 4G Kit s R11e-4G, ROS L4
3 290 Kč –9 %
2 475,21 Kč bez DPH
2 995 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik SXT 4G kit, ROS L4 s R11e-4G, L3
2 913,22 Kč bez DPH
3 525 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik LHG LTE kit s R11e-LTE, ROS L3
3 248,76 Kč bez DPH
3 931 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik LHG 4G kit s R11e-4G, ROS L3
3 410,74 Kč bez DPH
4 127 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP mini 4G kit venkovní, s R11e-LTE, ROS L4
2 913,22 Kč bez DPH
3 525 Kč
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP mini venkovní, bez karty, ROS L4
2 490 Kč –9 %
1 862,81 Kč bez DPH
2 254 Kč
SFP modul Mikrotik S+C61DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1610nm, 2x LC
4 490 Kč –27 %
2 702,48 Kč bez DPH
3 270 Kč
SFP modul Mikrotik S+C59DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1590nm, 2x LC
4 490 Kč –27 %
2 702,48 Kč bez DPH
3 270 Kč
SFP modul Mikrotik S+C57DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1570nm, 2x LC
4 490 Kč –27 %
2 702,48 Kč bez DPH
3 270 Kč
SFP modul Mikrotik S+C55DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1550nm, 2x LC
4 490 Kč –27 %
2 702,48 Kč bez DPH
3 270 Kč
SFP modul Mikrotik S+C53DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1530nm, 2x LC
4 490 Kč –27 %
2 702,48 Kč bez DPH
3 270 Kč
SFP modul Mikrotik S+C51DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1510nm, 2x LC
4 490 Kč –27 %
2 702,48 Kč bez DPH
3 270 Kč
SFP modul Mikrotik S+C49DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1490nm, 2x LC
4 490 Kč –27 %
2 702,48 Kč bez DPH
3 270 Kč
SFP modul Mikrotik S+C47DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1470nm, 2x LC
4 490 Kč –27 %
2 702,48 Kč bez DPH
3 270 Kč
Držák Mikrotik WMK4011 na zeď pro RB4011
390 Kč –13 %
280,99 Kč bez DPH
340 Kč
SFP modul Mikrotik S-C53DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
1 390 Kč –15 %
979,34 Kč bez DPH
1 185 Kč
SFP modul Mikrotik S-55DLC80D optický, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, 2x LC
990 Kč –5 %
775,21 Kč bez DPH
938 Kč
SFP modul Mikrotik S-45/54LC80D optický, SM, 80km, 1.25G (pár)
1 866,12 Kč bez DPH
2 258 Kč
Držák Mikrotik solidMOUNT kovový, pro LHG jednotky
623,97 Kč bez DPH
755 Kč
Držák Mikrotik LHGmount kovový, pro LHG jednotky
399 Kč –9 %
299,17 Kč bez DPH
362 Kč
RouterBoard Mikrotik hEX S 5x GLAN, 1x SFP, USB, L4, PSU
1 990 Kč –12 %
1 450,41 Kč bez DPH
1 755 Kč
RouterBoard Mikrotik RB450Gx4 ROS L5, 4x GLAN
2 591 Kč –1 %
2 113,22 Kč bez DPH
2 557 Kč
RouterBoard Mikrotik RB4011iGS+RM 10x GLAN, L5, Rack
4 990 Kč –2 %
4 054,55 Kč bez DPH
4 906 Kč
Switch Mikrotik CRS305-1G-4S+IN Dual Boot (SwitchOS, RouterOS) L5, 4x SFP+
3 138,02 Kč bez DPH
3 797 Kč
Switch Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM ROS L5, 4x GLAN, 20x SFP, 4x SFP+
7 523,14 Kč bez DPH
9 103 Kč
Pigtail Mikrotik SMASMA SMA(M)/SMA(M), 1m
250 Kč –0 %
205,79 Kč bez DPH
249 Kč
Anténa Mikrotik mANT LTE MTAO-LTE-5D-SQ 5o 5dBi , 2x SMA
590 Kč –13 %
424,79 Kč bez DPH
514 Kč
Sada Mikrotik K-50 locking kit pro wSAP a wAP
50 Kč –4 %
39,67 Kč bez DPH
48 Kč
Nástroj Mikrotik Woobm-USB bezdrátový konfigurační USB
331,40 Kč bez DPH
401 Kč
SFP modul Mikrotik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul
1 368,60 Kč bez DPH
1 656 Kč
Router Mikrotik FiberBox 5x SFP, RO L5
1 677,69 Kč bez DPH
2 030 Kč
RouterBoard Mikrotik RBM11G Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, 1x Gbit LAN, 1x miniPCI-e, ROS L4
894,21 Kč bez DPH
1 082 Kč
Router Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU, rack
8 062,81 Kč bez DPH
9 756 Kč
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24xGLan, 2x SFP+, rack
2 986,78 Kč bez DPH
3 614 Kč
Switch Mikrotik CRS106-1C-5S 5x SFP + 1x Combo (SFP/ETH)
1 690 Kč –12 %
1 233,06 Kč bez DPH
1 492 Kč
Router Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ 8x GLan, 1x SFP, 1xSFP+ rack
13 490 Kč –10 %
10 068,60 Kč bez DPH
12 183 Kč
Držák Mikrotik quickMOUNT extra pro velké antéy
250 Kč –18 %
169,42 Kč bez DPH
205 Kč
POE Mikrotik pasivní injektor
99 Kč –29 %
57,85 Kč bez DPH
70 Kč
Redukce Mikrotik USB 5V injektor
79 Kč –13 %
Redukce Mikrotik USB 5V injektor
Na dotaz (není skladem)
57,02 Kč bez DPH
69 Kč
Anténa Mikrotik MTAS-5G-19D120 sektorová Dual mANT 19s, 5GHz, 19dBi, 120°, 2x RPSMA
2 148,76 Kč bez DPH
2 600 Kč
Držák Mikrotik quickMOUNT PRO
255 Kč –17 %
174,38 Kč bez DPH
211 Kč
Propojovací kabel Mikrotik S+DA0003 SFP/SFP+, 3m
861,98 Kč bez DPH
1 043 Kč
SFP modul Mikrotik S+31DLC10D SM,10km, 10G, 1310nm
3 061,98 Kč bez DPH
3 705 Kč
SFP modul Mikrotik S+2332LC10D SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)
7 066,94 Kč bez DPH
8 551 Kč
Propojovací kabel Mikrotik S+DA0001 SFP/SFP+, 1m
640,50 Kč bez DPH
775 Kč
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 128 položek celkem